Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Progresterone exeltis 200mg...

Progresterone exeltis 200mg bevétel után szédülés?

Figyelt kérdés

Mennyire normális h. pár órával a lágy kapszula bevétele után szédül az ember és inkább lefeküdne egy fél óra/órára aludni?


2 éve próbálunk teherbe esni, de nemrég elmentünk orvoshoz, akik vérvételek után adtak progreszteront.


Vagy esetleg este vegye be az ember, akkor alvás közben úgy is mindegy a szédülés?


Köszi bármi tapasztalatot.



2020. nov. 19. 15:17
 1/8 A kérdező kommentje:
32 éves, nő
2020. nov. 19. 15:17
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia, próbáld este, ha úgy sem jobb a helyzet, akkor kérdezd meg használhatod e hüvelybe. Az utrot pl lehet mindkét módon használni. Én már terhesen szedtem ezt, szerencsére nem volt bajom tőle, szájon át szedtem az utrot mellé hüvelyben kellett használnom.
2020. nov. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Élénken él bennem milyen szarul voltam tőle, szinte menni nem bìrtam és durvábban émelyegtem..este vedd be, hátha neked nem lesz olyan rossz mint nekem volt tőle a közérzetem.
2020. nov. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3as vagyok, én terhesen szedtem. Bocsi, nem néztem, hogy teherbeesés
2020. nov. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem 3*1-et kellett ennem (reggel, délben, este), én is nagyon szédültem tőle sokszor. Sokan hüvelybe rakják, és nem szédülnek, de dokidtól kérdezz rá emiatt.
2020. nov. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én 3-szor 2 szemet szedtem terhesen. Nagyon durván szédültem tőle.
2020. nov. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha egyszer kell bevenned, akkor az este javasolt, lefekvés előtt, távol az étkezéstől.

Mellékhatása lehet szédülés...


Ha az esti bevitellel sem javul, akkor keresd fel az orvosod.

2020. nov. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gyakori mellékhatása. Használd hüvelyben. Jobban fel is szívódik és nem okoz hányingert.
2020. nov. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!