Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Öt nap késés után már mutatnia...

Öt nap késés után már mutatnia kéne a tesztnek igaz?

Figyelt kérdés
Reggel csináltam tesztet, negatív. Már ne reménykedjek igaz? Pont múlt héten voltam orvosnál, mindent rendben tálalt, UH is volt. Nem tudom mitől késhet...

2020. nov. 20. 08:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Néha előfordulhat.


Nem vagyunk gépek.


Ha továbbra sem jön meg csinálj újabb tesztet, illetve menj vissza az orvoshoz teljes kivizsgálásra, csak, hogy megnyugodj!

2020. nov. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Így lesz :)
2020. nov. 20. 08:27
 3/7 A kérdező kommentje:
Most kezdődne az első (remélem utolsó) inszemes hónap, esetleg a stresszre is fogható gondolom.
2020. nov. 20. 08:28
 4/7 anonim ***** válasza:
Stressz, étkezés, időjárás, stb. tényleg bármi hatással lehet a menstruációra. Nekem volt, hogy stressz miatt anno késett 3 hetet, és volt, hogy diéta miatt kimaradt fél év fiatalon.
2020. nov. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sajnos ez a hónap sem volt sikeres.
2020. nov. 23. 08:11
 6/7 anonim ***** válasza:

Fel a fejjel, majd decemberben!


Vagy, ha adhatok egy tanácsot...


A decembert, "hagyd ki".

Ne figyelgesd magad! Kicsit engedd el magad. Díszítsd fel a házat, kényeztesd magad, készülj az ünnepekre. Süss finomakat, ha szeretsz, vagy olvass, sportolj...bármi, ami örömet okoz.


Igyál meg pár pohár bort esténként a pároddal és engedjétek el magatokat, szeressétek egymást, de ne gondolj a babára.


Meglátod az új évet, már a babával a pocakban köszöntöd.


Nálunk, így volt. Amint "elengedtem" magam, sikerült.


Fél petefészekkel, és egyéb problémák mellett.


De, azért, a folsavat,ne hagyd ki!


Sok sikert és kitartást!

2020. nov. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Gratulálok neked utolsó! :)

Inszem fog következni, így kicsit nehéz elengedni magam, a bor sem jöhet akkor szóba (a gyógyszer hatását csökkentheti azt olvastam), de azért megpróbálok lazább lenni:)

2020. nov. 24. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!