Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki leírná hogy milyen az...

Valaki leírná hogy milyen az ideális hő amikor meg kell hogy jöjjön meg amikor tüszőrepedés van? Tudom hogy mindenkinél más, de azért írjatok valamit légyszives.

Figyelt kérdés
2008. nov. 30. 06:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Gondoltam, leírom Neked, az enyém hogyan alakul általában.

Nekem (30 napos ciklus) A testhőmérsékletem 36,4 és 36,5 között mozog. Ez így van a menses első napjától számolva kb a 16-17. napig, majd tüszőrepedést követően felmegy 36,8-37-re. A tüszőrepedést magát sajnos nem látjuk, mert kb 12-24 óra telik el, mikorra a tüszőrepedés miatt megemelkedik a hőmérséklet. Tehát a pete kilökődése a hő megugrása előtt történik.

Ha nem történik teherbeesés, nekem a menses előtti napon esik vissza a hőmérsékletem az eredeti értékre (36,4-36,5)

Most viszont babát várok, és ilyenkor a beágyazódást követően még feljebb megy. Nekem egész terhesség alatt 37-37,2 között mozog. Most vagyok 37 hetes.

Remélem, el tudtál igazodni azon amit leírtam. Görbét sajnos nem tudok hozzá csatolni, mert én nem készítettem. Minden jót!

2008. nov. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat
2008. nov. 30. 09:47
 3/3 anonim ***** válasza:

itt mindent elolvashatsz és megnézhetsz ezzel kapcsolatban és rengeteg a példagörbe is:

[link]

2008. dec. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!