Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az érdekelne hogy volt e...

Az érdekelne hogy volt e valaki úgy hogy az interneten rendelt teszt negatív lett de boltban esetleg patikában vásárolt pedig pozitív?

Figyelt kérdés
Vettem neten tesztet. One step. De még mindig negatív pedig már jó pár napja késik. Esetleg vegyek rendes tesztet? Ez tévedhet?
2015. júl. 27. 14:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez is rendes teszt. Sőt, nekem fordítva volt. X-epil negatív, one step pozitív, szimplán csak azért, mert a one step érzékenyebb, mivel 10-es, a másik meg 25-s. Amikor nem volt baba, negatív lett, amikor volt, pozitív. Ha neked negatív, az nem a teszt hibája, de ha megnyugtat, vegyél másikat!
2015. júl. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget!
2015. júl. 27. 14:45
 3/3 anonim válasza:
Vegyél kettőt a biztonság kedvéért, ha a másik pozitív, akkor gáz van. Ugy tudom a pozitiv a tuti a negativ tévedhet, mert csak egy bizonyos idő utan jelentkezik s szervezetben a terhessegi hormon.
2015. júl. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!