Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt esetleg valaki, aki...

Volt esetleg valaki, aki negatív teszt ellenére mégis terhes volt?

Figyelt kérdés
Köszönöm az érdemleges válaszokat.
2017. febr. 2. 09:09
 1/6 anonim ***** válasza:
44%
Igen, eleg sokat olvasni itt ilyet hogy teszt negativ de a vervetel es uh szerint baba.
2017. febr. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%
Nem érdemes ebbe kapaszkodni... 1000-szer nagyobb annak az esélye, hogy elmaradt a peteérés, azért nem jött meg.
2017. febr. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem akkor negatív, ha nagyon korán tesztel valaki. Úgy értem, hogy mi előtt meg kéne jönnie, előtte pár nappal, ha kivárja a , hogy nem jött meg és utána tesztel akkor nagyon valószínű, hogy nem lesz téves. Nekem telejsen egyértelműen lett pozitív, nem kellett bogarászni, negatívba tenni, időn túl nézni stb. mert azonnal jött a második csík, csak én kivártam, hogy nem jött meg és teszteltem 2 nap múlva.

Szóval, ha biztosra akarsz menni várj. Neked is jó, mert nem stresszeled magad, hogy negatív, közben meg lehet baba van mégis.

2017. febr. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
43%
2 napos késésnél negatív volt 2 különböző teszt.egy hét múlva újra teszteltem mert hát még mindig semmi, és szép pozitív lett. A méretek alapján a mensis számításhoz képest egy héttel volt kisebb a baba és ezt tartotta is,de a 12. heti uh-ra a méretek alapján és nem a vérzés alapján megállapított korra adtak időpontot. A második gyerek 1,5 év próbálkozás után amikorra már persze feladtuk a dolgot és elkönyveltem,hogy ez van...közel egy hetes késésnél eszméltem arra,hogy már késik egy ideje, egyből szép pozi lett a teszt,de az uh-k alapján kiderült,hogy biza ő se középidőbe hanem később fogant,így ha időbe kapcsolok akkor valószínű nála is negatív lett volna az első teszt
2017. febr. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen. A 2.babámmal még 9 hetesen negatív volt. 12 hetesen már pozitív volt. Minden héten teszteltem,hogy eltehessem emlékbe.


Az első babámnál egyébként már 4 hetesen kimutatta a teszt a terhességet. De azt mondom ebbe ne kapaszkodj mert nagyon kicsi az esélye. Szerintem..

2017. febr. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem olyanok mondják hogy negatív volt a tesztjük akiknek valójában halvány pozi volt csak negatívnak gondolták. Annyi olyat látok itt hogy valaki feltölti az egyértelmű de még halvány tesztjét és sorra írják neki hogy negatív… pedig sok esetben vaknak kell lenni hogy ne lassak…. Pl volt ilyen nekem is. Volt egy nagyon halvány tesztem feltöltöttem kb meglincseltek mit kepzelek ez egy negativ teszt en meg hulye vagyok es haljak meg. Masnap csinaltam masikat azon mar keresni sem kellett erre megint lehulyeztek hogy az meg mindig negativ…. Azóta amúgy 2 éves lesz a lányom.
2022. jún. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!