Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire megbízható eredményt...

Mennyire megbízható eredményt mutat az ovulációs mikroszkóp?

Figyelt kérdés
Mi a nevük ezeknek a mikroszkópoknak(hogy kell kérni a gyógyszertárba, vagy máshol is lehet kapni?) és hogyan kell használni?
2008. nov. 30. 08:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! ha itt beütöd a keresőbe,hogy PG 53 sok infót találsz majd. Saját tapasztalatom: én vettem PG 53-at, 3.hónapja használom (patikáb 2500 ft.),PÉ-kor mutatta a páfrányokat szépen több napon át is,közben engem néztek hüvelyuh.al is,és tényleg az idő tájt volt peteérésem. tehát jelezte. igaz,mensihez közeledve is volt,hogy fellelhető volt egy-két páfrány,sokan "jóstesztként" is használják és azt írják,jelezhet ez terhességet is.nekem sajnos e téren mást jelzett. Vettem LH tesztet is, de sosem mutatott pozitívat,holott volt tüszőrepedésem,mert a 19.napi progeszteron vérvétellel ezt igazolta. Most tartok ott,hogy már próbálom nem nézegetni,persze nagyon nehéz,mert nagyon szeretnénk babát. Én azt mondom,ha biztosra akarsz menni,akkor doki,hormonszint nézés és hüvelyuh. akkor biztosra megkapod a választ,hogy van e ovulációd. sok sikert!
2008. nov. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Erre én rá cáfolok nagyon regóta +van kb 2 éve mégse muttat nekem soha semmit.Mindig buborékos.Pedig tuti volt pé pláne a hónapban mert uh követés volt
2008. nov. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én kb 4 hónapja használom. A lényeg, hogy reggeli nyálból kell nézni, mikor még semmit nem ettél-ittál, akkor reális képet kapsz. Én lh tesztet is használtam párhuzamosan, pozitív volt mindkettő a peteéréskor.
2008. nov. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én reggeliből csináltam,és mensi napján mégis csupa páfrány volt!személy szerint én nem hiszek neki.
2008. nov. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

menstruációkor megemelkedik az ösztrogén-szint, ezért mutat páfrányosat.

Kiegészítésként jó lehet, de az ovu teszt megbízhatóbb szerintem is.

2008. dec. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!