Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek? Mert nem...

Terhes lehetek? Mert nem tudom még mert pont abban az időszakban vagyok ahol még nem derül ki semmi.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ne haragudjatok lehet hülyeség de próbáltam minél érthetőbben fel tenni a kérdést.

2 hete közvetlen mens. után együtt volna a férjemmel megszakításosan, és azóta olyan mintha “végig” éreztem volna hogy halad a történet a testemben. Volt már valakinél ilyen? Szurkál a hasam , vannak rosszulléteim, sok kaját kívánok és annyit alszok mint meg soha pedig nagyon jó alvó vagyok.

Próbáltam utánna olvasni, tesztet csinálni viszont negatív volt (nyilván) mert 2 hete volt a “meg termékenyítés” viszont ennyi idő alatt nem derül ki, és hogy szerintetek varjak a teszteléssel vagy forduljak már most dokihoz?

Köszönöm a válaszotokat!

20/L



2020. nov. 24. 04:15
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

Látod, ott a baj, hogy lány vagy, nem nő.

Nőjj fel... (És nem a korod a gond, én ennyi idősen szültem, hanem a butaságod).

2020. nov. 24. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

1. A teszt már mutathatná, normál ciklus esetén időben teszteltél, de pár nap múlva ismételhetsz.

2. Ha pozitív egy teszt, akkor sem rohanunk rögtön dokihoz, mert semmi értelme. Max lat egy petezsakot, de mig nincs szívdobogás, az se jelent sokat. Negativ teszt eseten meg totál semmi értelme.

3. Tüneteket a hormonvaltozas okoz, ha a teszt nem pozitív, mert nincs benned elég hcg, akkor nem lehet terhes tüneted se, csak beképzeled. (A szurkálást érezheted valóban)

Olvasgass még, hiányoznak az alapok.

2020. nov. 24. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

Ha 2 hete volt az aktus és kb akkor volt vége a mensinek, akkor az ovulációt érzed. Középidőben vagy a tüneteid is ezt mutatják. Miért pont a lehetetlen terhességre gondolsz? Ha olvastál volna ahogy írtad rájöttél volna. Most kell együtt lenni a babához.


Mellesleg, ha terhesség okozna hányingert a nap bármely percében olyan pozit tesztelnél, hogy a vak is látná távolról.

2020. nov. 24. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%

1. Igen, tényleg tidatlan vagy, akkor minek szexelsz?

2. A megszakítás nem védekezés még mindig... ehhez csak gratulálni lehet

3. A tüneteket beképzeled, ilyenkor az ég világon semmit nem érezni még... (igen max a peteérést, de azt sem érzi mindenki. Én pl nem)

4, dokihoz a nemvárt után hetekkel megyünk, olyan 7-8hetesen. Nem akkor futkározunk amikor pánikba esünk...

2020. nov. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
A teszt hamarabb kimutatja, minthogy a doki bármit látna. Dokihoz kimaradt menzesz után két héttel érdemes menni. Valószínűleg a peteérést érzed, az járhat görccsel, szurkálással, hányingerrel, étvágyváltozással, szédüléssel is - pláne, ha figyeled magad. Ha viszont mégis két hete terhes lettél, már ki kellene mutatnia a tesztnek. Ha belefér a büdzsébe és nagyon nem bírod ki, bármennyit tesztelhetsz.
2020. nov. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
+ Ha még nem akartok gyereket, akkor védekezzetek. Akkor is, ha csak egyikőtök akar, inkább beszéljétek meg, akkor nincs az, hogy esetleg a férjed nem is gondolta volna, hiszen azért szakította meg, te meg reménykedsz a csodában... vagy netán fordítva. Aztán mégse örültök neki és válóok lesz belőle. Nem játék. "Baleset" után meg be lehet venni esemény utánit (bár elégé tönkre vágja a hormonháztartást, szóval csak vészhelyzet esetére).
2020. nov. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Tudatlan vagyok? 1. Szerintetek kérdezném ha tudnám? Normálisan kérdeztem. 2. Igen szeretnénk babát. 3. Azért kérdeztem hátha mással is fordult már elő ilyen.

Ennyi..

Meg azért írtam 20/L -t mert a gyakori kérdésen így szokták mert első kérdésem volt de boccs írom úgy h 20/N.

2020. nov. 29. 02:11
 8/9 A kérdező kommentje:
De aki normálisan válaszolt annak köszönöm szépen!
2020. nov. 29. 02:15
 9/9 A kérdező kommentje:
Egyébként vesztettem már el babát és ezért vagyok ideges hogyha ismét sikerülne nem szeretném elveszteni. Szörnyű volt, elsö babánk lett volna és nem tudom hogy lépnénk túl azon ha “ ezt “ a kis babót is elveszítenénk ha sikerülne. Ezért stresszelek.. 😭
2020. nov. 29. 02:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!