Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 hónapja a menzi előtti...

3 hónapja a menzi előtti mellfeszülős időszakban a ball mellemben keletkezik egy nagyon érzékeny és fájdalmas pont. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Nem tudom egyértelműen csomónak mondani, mert olyan mélyen van, hogy nem tudom rendesen kitapintani.Menjek vele dokihoz?
2008. nov. 14. 13:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is volt egy időben. Én elmentem dokihoz, megultrahangozták a mellemet és azt mondták, hogy ez egy mirigy, ami, ha megfigyelem a ciklusomtól függően duzzad meg. Szóval pont olyan volt, mint neked. Már nem jön elő egy ideje, mivel most terhes vagyok. Úgyhogy szerintem semmi gond, de azért, hogy megnyugodj nézesd meg te is. Én a háziorvosomtól kértem beutalót egy uh-s mellvizsgálatra, mert amíg nem szültél, ill. szoptattál, addig nem csinálnak mammográfiát (legalábbis Debrecenben)
2008. nov. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!