Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció előtt kb 9-10...

Menstruáció előtt kb 9-10 nappal 1 napig tartó (erősebb mint pecsételő) vérzés szerintetek mitől lehet? 32-33 naposak a ciklusaim, tegnap a 23.napon volt ez az 1 napos vérzés. Mára elmúlt. Olyan érzésem van, mintha meg akarna jönni. De az még korai.

Figyelt kérdés

2020. nov. 25. 10:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Lehet beágyazódásos vérzés
2020. nov. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
68%

Beágyazódási nem lehet, mert kb 4 napja lehetett az ovu...inkább azt mondanám ovus vérzés csúszott egy két napot. 9 nappal ovu után van esély beágyazódás körüli pecsétre. Nem pedig ovu után 4-5 nappal.


Legyetek együtt az a tuti.

2020. nov. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infókat. Az az igazság, hogy elkaptuk a vírust a férjemmel, tegnap lettünk csak negatívak, így ebben a hónapban egyáltalán nem néztem ovu teszttel hogy mikor van peteérés, mert gondoltam vírusosan lehet nem is esnék teherbe.. Bár 1 nap kivételével minden nap együtt voltunk, tegnap is.
2020. nov. 25. 10:30
 4/15 anonim ***** válasza:
36%
Hagyjuk már ezt beágyazódási vérzést…. Lehet vérbőség, kiszabaduló petesejt, hormonzavar, felsértett méhszáj meg még sok egyéb miatt.
2020. nov. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Progreszteron gondok is okozhatják, vagy lehet ovus vérzés.
2020. nov. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ovus vérzés a ciklus 23.napján egy 32-33 napos ciklusnál? Nem késői az? Bár mint írtam, nem tudom mikor volt ovum ebben a hónapban, mert most a koronavírusom miatt nem foglalkoztam vele, nem ovuteszteltem, nem mértem hőt sem, mert a betegség miatt folyton hőemelkedésem volt.
2020. nov. 25. 14:17
 7/15 anonim ***** válasza:
Szia! Először fordult elő ilyen? Tesztet csináltál?
2020. nov. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha 23. napon tényleg ovus vérzésed volt, akkor most annyival hosszabb ciklussal számolj ennyi... lehet a vírus bekavart. Sose lehet tudni, egy biztos, a leírtak alapján a lehetséges beágyazódástól messze vagy, tehát nem az volt.
2020. nov. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem volt még ilyen. De ma este megint kicsit vérzem. Lehetséges hogy a mensim jönne ennyivel előbb?? Én is a vírusra gyanakszom, de így megzavarta volna a ciklusomat?
2020. nov. 25. 19:33
 10/15 A kérdező kommentje:
Kíváncsiságból csináltam ma egy ovu tesztet, de teljesen negatív.
2020. nov. 25. 19:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!