Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruacio helyett csak per...

Menstruacio helyett csak per csepp pecsetelo verzes, par alvatt ver darabbal. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Amikor megjon a menstruaciom normalisan mindig egybol megjon rendesen. Pecsetelo verzesem csak a vegen szokott lenni.


Tegnap volt kis pecsetelo verzesem nem egesznap csak egyszer par csepp, ami fura volt hogy egy par kis alvatt verdarab volt benne. Pecsetelo verzes kozbe ilyet meg nem tapasztaltam.

Gondoltam hatha megjon ma reggelre vagy meg tegnap, de semmi.


Szerintetek lehetseges terhesseg, ha igen erdemes lenne tesztelnem, vagy várjak meg?



#pecsételő vérzés #kimaradtmestruacio
2018. szept. 8. 12:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak nem épült ebben a ciklusban úgy fel a nyálkahártya ahogy eddig. Nem törvényszerű hogy mindig ugyanannyi kell legyen a vérzés.
2018. szept. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nem védekeztek, tesztelj még akár ma is
2018. szept. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Sziasztok! Tudom, hogy már 2 éve kérdezted de végül mi történt?

Lett baba? :)

2020. ápr. 13. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szia. Akkor nem lett viszont pont egy hette erositette meg az orvos hogy most igen. 8 hetes vagyok:)

Menstruacio helyett pecsetelo verzes volt szinten csak vartam 1 hetet hogy megjojjon mert mar volt ilyen ugye de nem jott meg akkor teszteltem es pozitiv lett.

2020. ápr. 16. 08:45
 5/6 anonim válasza:

Jaj de jó! Gratulálok nektek! 😊

Azért kérdeztem, mert most én is ugyanebben a cipőben járok.

Most 5 én kell volna h megjöjjön de helyette csak pár csepp vér volt és azóta is semmi.

8-án teszteltem de negatív lett :(

Vajon van még rá esély, hogy terhes vagyok?

2020. ápr. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azt szoktak mondani hogy amig nem jon meg addig van esely, tesztelj kedobb ujra. drukkolok:)
2020. máj. 12. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!