Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pg53 mikroszkóprol tapasztalat?

Pg53 mikroszkóprol tapasztalat?

Figyelt kérdés
2010. jún. 12. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:

van. nem venném meg még egyszer.

inkább a 'Maybe Baby'-t próbáld ki, igaz drágább de szerintem a másik két forintot sem ér.

2010. jún. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz..nekem nyálból állandóan páfrányt mutatott kb húsz napon keresztül..pedig nem ettem nem ittam előtte egy órán keresztül semmit, méhnyakváladékból meg nem mutatott semmit soha..pedig a doki uh-val figyelte a dolgokat és elkaptauk a peteérést is..tehát nekem nem vált be, kukába került..viszont ismerek olyat akinek szépen mutatja..tehát fene tudja
2010. jún. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csatlakozom a tobbiekhez. Sztem sem er egy ft-ot sem. Nekem a ket abra kozul soha egyiket sem mutatta. Akkor sem , ha volt peteeresem es huvelyvaladekbol sem.

Nem hiszem, hogy rosszul hasznaltam volna, hisz olyan egyszeru, hogy maskepp nem is lehet es pont emiatt sztem el sem romolhat.

Viszont en is ismerek olyat, aki gond nelkul hasznalja es mukodik vagy csak azt hiszi.

En az ovu tesztben bizok.

2010. jún. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!!!!!

a maybe baby is ilyesmi mint a mikroszkóp???

gyógyszertárba tudom azt is beszerezni?köszi

2010. jún. 13. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!