Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem vagyok terhes, nem vagyok...

Nem vagyok terhes, nem vagyok beteg, de 11 napja késik azért mert görcsösen szerettem volna a babát! Mondta a doki hogy nyugodjak meg! De most elkezdtem barnázni, lehet megjön végre?

Figyelt kérdés
11 napja késik!Voltam orvosnál semmi bajom....azt mondta nem vagyok beteg!Teszt az negatív tehát terhes sem vagyok!Azt mondta nem lát semmit!Várjak türelmesen,de ha semmi menjek el ünnepek után ultrahangra!Kaptam is beutalót!De tegnap elkezdtem barnázni,ami még ma is tart!Szerintetek ez jelezheti a mensi közelettét????Beteg nem vagyok mondta a doki és nem is fáj semmim,és nem is vagyok felfázva!Csak túl görcsösen szerettem volna már a babát....azt is hittem hogy terhes vagyok....de már rájöttem nem és próbálok nem rá gondolni.....lehet hogy most a barna folyás ponnt azt jelzi, hogy megjön???
2007. dec. 18. 09:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj megnyugodni. Nekem is volt,hogy sokat késett (azután mégis megjött) ,mert annyira görcsösen szeretnék már babát. Tudom, hogy nehéz nem gondolni rá,de lazits, foglald el magad és meglátod, ha nem is várod jönni fog a babóca ( én is ebben reménykedem.) Ja és lehet a barna folyás a mensi előjele. üdv
2007. dec. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az egyre erősödő barnázás a mensi közvetlen előjele.
2007. dec. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A késés akkor csak a felfokozott lelki állapottól lehet. Csak javasolni tudom, hogy nyugodj meg, mert így nem lesz baba...:-(

Próbálj nem gondolni rá, élj nyugodtan, szeretkezzetek "kötelezettségek" nélkül, és akkor fog jönni, mikor nem is várod:-)

nekem 7 évig mondták, hogy nem lehet babám, ezért nem is foglalkoztunkvele, de nagoyn meglepődtem 3 hónap után a pozitív tesztet...

Hiszem, hogy nem szabad rágörcsölni, sokkal könnyebben fog menni:-)

2007. dec. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!