Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek terhes vagyok?

Szerintetek terhes vagyok?

Figyelt kérdés

2 nap múlva kéne megjönnie, már kb 8 napja feszül a mellem. Mindig szokott feszülni, de most mintha valamivel jobban feszülne. A bimbóim nem érzékenyek. Aztán hülyeségből a barátom mondta h lehet baba, de én ettől nagyon félek és az óta kicsit stresszelek is rajta és néha hányingerem van vagy olyan gombóc van a torkomban. Nincs állandóan csak ha már kezdek éhes lenni. Meg a szokott olyan lenni, hogy gyakrabban vagyok éhes mensi előtt és most is ilyen, hogy hirtelen leszek éhes. Ovuláció környékén 3-szor voltunk együtt párommal, de mindig védekezünk és ellenőrizve is lett, hogy nem e lyukas az óvszer.

Szerintetek?

Barátnőm szerint lehethogy azért erősebbek a tünetek mert időváltozás volt és eléggé lehűlt.



2020. nov. 27. 18:17
 1/6 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem, hogy nekem mensi előtt is mindig van folyásom/nyákom általában krémes/vizes aztán közvetlen előtte már száraz és most is így volt ma már elég száraz volt de az a kevés is ami volt barnás volt.

És igazából nem tudom, higy ez hányinger vagy nem mert már félek is és inkább csak olyan gombóc a torkomban ahogy már írtam és nekem mikor rendesen van hányingerem akkor nagyon durván remegek meg nem eszek most meg ebből egyik sem.

2020. nov. 27. 18:22
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

🤦‍♀️

Hány éves vagy? 16?

Szexeltetek. Védekeztetek... akkor szerinted?!

Az, hogy éhes vagy, meg hányingered van, meg feszül a melled, na ez pont nem terhes tünet.

2 nap mulva kellene megjönnie, szóval még nem is késik...

A méhedbe nem látunk bele...

Teszt?!

2020. nov. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy terhes vagy. Ha sokáig nem jön meg tesztelj
2020. nov. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Biztos leesik a vércukrod azért leszel hirtelen terhes.
2020. nov. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akartam írni: éhes 😂
2020. nov. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha terhes lennél nem éreznél még ekkora éhséget főleg nem hányingert... Ahhoz még kéne egy kis idő... Szoval szetem semmi extra dolog nem lesz

Nekem első tünet pl olyan volt mintha fellettem volna fázva... De semmi ilyet amit te írtál nem tapasztaltam pedig már a második terhességem.

2020. nov. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!