Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen (márka) 10-es erősségű...

Milyen (márka) 10-es erősségű teszteket próbáltatok?

Figyelt kérdés
2020. nov. 30. 09:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Felénk csak a predictor elérhető így én csak azt próbáltam.


Kiegeszitenem, lehet én vagyok a béna, de a 25os Facelle előbb mutatta ki a terhességet mint a predictor

2020. nov. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

One step (vacak csak papíron 10es, a 25-ös x-epilen is hamarabb látszott mint a one step)

Facelle az egyik legjobb, de érzékenységei maitt a kémiait is mutatja, tehát ha csak elindul valami.

Predictor elég jó, de a borítás miatt gyakran szétszedik. Ez is mutatja a kémait.


Igazából nem várt előtti pozikból simán lehet mensi. A negatívakból meg pozi nem várt napjára. Ha valaki felfogja, hogy a nem várt mensi késéséig bármi lehet és nem szabad örülni egy halványka csíknak akkor bátran lehet tesztelgetni ezekkel a tesztekkel.

2020. nov. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Predictor nekem mindig megbízhatóan mutatta, a One step nem olyan megbízható. Ezeken kívűl használtam patikába kapható 10-est (sajnos nem emlékszem a márkára) na az is vert már át.
2020. nov. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm az eddigi válaszokat. :)))


Én úgy tudom, hogy a Facelle az 10-es érzékenységű. #1-es, nem lehet, hogy azért mutatta előbb?

2020. nov. 30. 10:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Gólyhír, Predictor. Mindkettő szépen mutatta az eredményt.
2020. nov. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Predictor, facelle. Nekem a facellevel tobb negativ tapasztalatom is volt. Tobbszor szellemcsikos lett, illetve lombik utani 9. napon nem birtam magammal, megakartam lepni a ferjem es megcsinaltam a facellet. Hat nem pont az az egy volt hibas? :) nem nedvesedett be a tesztcsik, hiaba martogattam. Aztan vegul 5-6 oraval kesobb megjelent rajta a 2 csik, de addigra mar a predictor kimutatta, hogy terhes vagyok.
2020. nov. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Facelle, az nagyon érzékeny, szerintem az emelkedett Lh-ra is képes reagálni. Predictor sem rossz, de nekem nincs jó tapasztalat vele, többször halvány csíkos volt, amikor meg volt baba, a facelle hamarabb mutatta. One step (zöld) papircsikos az jó, a kék gagyi. One step vizeletsugaras az viszont nagyon hamar szép pozitív lett.
2020. nov. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!