Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Másnak is ilyen tünetei...

Másnak is ilyen tünetei vannak ovuláció idején?

Figyelt kérdés
7 napos a termekenysegi napjaim, ma van az ovulaciom, par napja pedig mindig estere olyan hanyingerem van. Nem tudom minek tunete, peteeres vagy valami mas?
2020. nov. 30. 20:36
 1/8 A kérdező kommentje:
Terhesseg nem lehet mert multheten voltam dokinal, szoval el nem tudom kepzelni mi lehet....
2020. nov. 30. 20:38
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen ovus tünet a hányinger is. Nekem is szokott lenni. Sőt derékfájás, görcsölés, egyoldalú szúrás, émelygés. Mivel hormonok okozzák, akár csak a mensit, meg a terhességet is, illetve a hormonok ingadozása, ezért olyan hasonlóak a tünetek és mensi előtt pár nappal pont ezért nem nagyon lehet rájuk adni. Legyetek együtt aztán két hét múlva lehet tesztelni :)
2020. dec. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott hányingerem lenni 1-2 napig.
2020. dec. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nekem nincs parom, es nem is akarok terhes lenni meg jonoar evig....csak kivancsi voltam hogy mas is ilyen szarul van ovulacios idejen?

Meg olyan erzesem is van, mintha remegne az alhasam meg bugyborekolna? Az mitol van?

2020. dec. 1. 12:08
 5/8 anonim ***** válasza:

Túl sokat agyalsz, és rossz kategóriába írsz, pláne ha párod sincs :)


Belgyógyászat?

2020. dec. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem lehet menni sajnos a virus miatt, januar vegere adnak csak idopontot.
2020. dec. 1. 13:10
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy kis probiotikum csodákra képes :D Bugyborékolni szokott a pocak, hasmars előtt is, meg egy jobb emésztéskor is. Ne figyeld. Aztán fel se tűnik.
2020. dec. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mar egy hete ilyen, es ket napja nem tudtam wc- re menni, viszont nem erzek teltseg erzetet es nem vagyok felpuffadva, csak hanyingerem van
2020. dec. 1. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!