Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Én bolondultam meg?(nemtudom...

Én bolondultam meg?(nemtudom mit írjak kérdésnek)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Október 7.-én voltunk együtt megszakításosan! De nem

Ment el bennem az tuti! Csináltam tesztet elég sokat (15 biztos) mind negatív lett! Voltam orvosnál mert felvoltam fázva, csinált UH-t kaptam hüvelyi kúpot! UH-n nem látott semmit azt mondta nincs gond! De nem említettem neki hogy voltunk együtt védekezés nelkül! De okt. 31.-én megjött rendesen! Menzesz után is csináltam 25-ös tesztet azis negatív lett! Most is megjött 28.-án és 27.-én csináltam tesztet az is negatív! Szerintetek én bolondultam meg? Nagyon paráztam akkor is mival ha terhes lettem, még nem szeretnénk babát! Tudom hogy akkor védekezzünk de akkor történt meg először és utoljára is hogy nem védekeztünk! Előre is köszi a válaszokat! ( légyszi a rosszakarók kíméljenek)



2020. nov. 30. 21:58
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/109 anonim ***** válasza:
98%
De ez mi a fasz? 15 negatív teszt után te még mindig azt hiszed, hogy terhes vagy, vagy ez csak kamu?
2020. nov. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/109 anonim ***** válasza:
98%

Igen, van baj az biztos. Mármint fejben. Ne haragudj, de tényleg.


Tehát :

- Nem ment el benned

- Csináltál vagy 15 tesztet, ami mind negatív

- Voltál dokinál, aki még UH-t is csinált, ő sem látott semmit

- Aztán megjött rendesen

- Miután megjött te csináltál még pár tesztet, amik szintén negatívak


Ezeket így összefoglalva, tuti, hogy nincs rendben nálad valami, ha még mindig ott tartasz, hogy hátha terhes vagy. :D


Egyébként.. Ez már csak ilyen "extra" kérdés. De tisztában vagy vele, hogy ha terhes is lennél, akkor a hasad nem 2-3 hét után nő meg, ugye?

2020. nov. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/109 anonim ***** válasza:
97%
Lyányom, hun voltál te biológia óra helyett? Tűzzél vissza az iskola padba de nagyon gyorsan!
2020. nov. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/109 anonim ***** válasza:
96%
🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
2020. nov. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/109 anonim ***** válasza:
97%
Nem vagy terhes, de ha nem akarod ezt még hónapokig, évekig csinálni, akkor a megszakítás helyett használjatok valódi védekezést, mert ez nem az.
2020. nov. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/109 anonim ***** válasza:
97%
Jaj inkább ne legyél terhes... Isten orizz... Ugyanilyen utódok lennének?
2020. nov. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/109 anonim ***** válasza:
98%
Na, kérdező, házhoz jöttél a pfonért. Amúgy igen, van baj, nem kicsi. Nyaktól felfelé.
2020. nov. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/109 anonim ***** válasza:
98%

A doki kijelentette hogy nem vagy terhes, plusz ott a sok negativ teszt... megis milyen megerositest varsz itt a gyakorin?

Az meg a terhesseg megallapitasa szempontjabol teljesen mindegy, hogy direkt, vagy felelotlensegbol nem vedekeztetek. Ha ennyire ezen ragodsz, elmondod, hogy megszakitassal voltatok egyutt, nezze meg, van-e baba es pont. Nem kell neki elotte eloadnod hogy “jaj en meg nem akarok babat”, ahogy azt se kene, ha direkt nem vedekeznetek rendesen, mert johet a baba ha ugy van.

2020. nov. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/109 anonim ***** válasza:
46%
Én megértelek kicsit. Én is annyira féltem, hogy terhes leszek, hogy kényszeressé vált az ellenőrzése annak, hogy nem vagyok az. Szerintem most nyugodj meg, nem vagy az!
2020. nov. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/109 anonim ***** válasza:
93%
A karantén alatt elég sokan "terhesek" lettünk. Számtalan férfi is. Annyi, hogy te meg is őrűltél mellé.🤷
2020. nov. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!