Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet belőle baba? 30-31...

Lehet belőle baba? 30-31 naposak a ciklusaim. Vasárnap, hétfőn kellett volna megjönnie. Tegnap teszteltem du., azt hittem negatív, de kb 1.5 óra múlva ránéztem, akkor ott volt az a 2. csík.

Figyelt kérdés
Ma reggel csináltam még egyet, a csík hasonló de még nem telt le az 5 perc és már kezdett látszódni. Livsane 2 db-os teszt. Múlt hónapban 35 napra jött meg de a tesztek tök negatívak voltak. A cicim megduzzadt, hasam picit fáj. Reménykedhetek? Képet csatoltam.

2020. dec. 1. 08:51
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
59%

Hát ott a második csík, de még 100%ra ne éld sztem bele magad.

Mi 6 hónapja próbálkozunk, ilyen teszt után is simán megjött :(

2020. dec. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
11-es. Nem élem magam bele, csak ilyen még nem volt a 4 hónap alatt. Ezért reménykedem. Tudom ebből még bármi lehet. Drukkolok, hogy nektek is hamar összejöjjön 🙂 első baba lenne?
2020. dec. 1. 10:18
 13/34 anonim ***** válasza:
100%

Már van egy 20hós fiunk :) ő elsőre "sikerült".

Most 6 honap alatt 3x a nemvárt napon meg is jött. A másik 3 alkalommal pedig nemvárt napján olyan tesztem volt, mint amit feltöltöttél, 2 nap múlva meg megjött mindig :/

Nálunk most karácsony napja a kövi nemvárt, nagy ajándék lenne :)


Szoritok nektek is :) 2 nap mulva sztem tesztelj, addigra erősödik tuti ;)

2020. dec. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez szaradasi csíknak elég erős lenne! Szerintem pozitív, vegyél facelle tesztet, szerintem az egyértelmű kell legyen!
2020. dec. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
Megy a drukk!
2020. dec. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:

Nekem 4 és fél éves lányom van, ő nekünk is elsőre sikerült 🙂 akkor nektek is szorítok, nekünk is jó kis ajándék lenne karácsonyra, hamár az év ilyen pocsék. Drukkolok.

Utolsó, köszönöm.

Igen ezt Facelle-t sokan dicsérik. Szerintem kipróbálom. Nemsokára jelentkezem. 😊

2020. dec. 1. 11:58
 17/34 anonim ***** válasza:
66%

Nekem sok negatív szórakozó mensi után gondoltam veszek egy tesztet így orvos előtt. Facelle-t délután csináltam tesztet, csak ültem és azt hittem piszkos a szemüvegem, de szépen lassan megjelent a második csík. Ekkor voltam a 4. hétbe. Drukkolok nagyon 😊

8 hkm

2020. dec. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
Utolsó gratulálok! 😊 ma még csinálok egyet, mert nagyon kiváncsi vagyok egy másik fajta mit mutat. Ha az is pozi lesz, akkor várok pár napot és ismétlem, ha addig nem jönne meg.
2020. dec. 1. 15:32
 19/34 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy két napja ég a gyomrom, illetve sok a savam. Tudom ez még korai lenne tünetnek és lehet mástól is. Csak fura. 🙂
2020. dec. 1. 15:37
 20/34 anonim ***** válasza:
Nekem haspuffadás, hányinger, mellfeszülés 5-6 kezdődött. Most gyomorsavam kicsit megemelkedett. Nehéz megmondani ezt, mindenkinek más. De lehet az is, de inkább valami más miatt még.
2020. dec. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!