Barbie03 kérdése:

Nagyon korai ovu?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Teljesen tanácstalan vagyok....először a ciklusom 8. napján nagyon erőteljes ovus nyákom volt,aztán 5 nappal később a 13-14. napon enyhe barnás pecsételésem, majd most tegnap a 15. napon erős petefészek szurkálásom. (ma vagyok a 16. napon) A kalkulátor szerint ma lenne az ovulációm,de erőteljes krémes folyásom van,a méhszájam középen van és teljesen zárt,szóval ezt kizártnak tartanám. Valaki tapasztalt már ilyet hogy ennyire korán van ovu?? Vagy mi más okozhat ilyen szokatlan tüneteket? az elmúlt egy évben fix 28-29 napos ciklusaim voltak,talán egyszer volt rövidebb 25 napos és egyszer hosszabb 31 napos. Köszi ha segítetek ötletelni

2020. dec. 1. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a barnás pecsételősnél volt az ovud, ami ha 13-14., akkor nincs korán, hiszen a 14. nap a tankönyvi 28 napos ciklushoz. És sok nőnek az előtte való napo(ko)n van nyúlós folyása és az utána való napo(ko)n feszít a petefészke. A kalkulátor meg átlagot számol, ha nem óramű pontos a ciklusod (5 nap csúszka még normális), nem fogja jól mutatni. Ha annyira be akarod lőni, használj ovutesztet. Ha meg nem, akkor csak mindent bele, amikor megjelenik a nyák és nem kell számolgatni.
2020. dec. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A pecsételéskor volt ovud. Nyák akár egy héttel hamarabb is kezdhet termelődni. Ez is változatos. Ne feszülj rá annyira :)
2020. dec. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 9. Napon volt,aznap is estem teherbe.
2020. dec. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Na akkor nem ördögtől való hogy lehet hogy ilyen korán elkeozelheto az ovuláció :)
2020. dec. 1. 20:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Na meg nincs is korán.
2020. dec. 2. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!