Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik a megbízhatóbb nem...

Melyik a megbízhatóbb nem várt előtt 3-4 nappal? Predictor early vagy digitális clearblue?

Figyelt kérdés
2017. márc. 30. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Felesegesen ne csinalj, max nem vart napjan mar csinalhatz
2017. márc. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a clear blue digitális negatív volt nemvárt napján, sima kazettás amazon és a sima x-epil pozitív nemvárt napján.

Nem éri meg az árát.

2017. márc. 31. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Én egyszer csináltam hamarabb mindkettővel (két külön alkalom) : predictor early negatív lett (meg is jött); digit clearblue késői pozitív lett (szintén megjött; feltételezem, hogy nem maradt meg). Egyébként nekem mindkettő megbízhatónak tűnik.
2017. márc. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A digi teszt mensi előtt nem jó használni, mert nem olyan érzékenységű, mensi után pár nappal már megbízható. Sokat olvastam róla, mensi előtt sokaknak negatív lett miközben babásak voltak. Predictror early megbízhatóbb, de 4 nappal korábban még az is lehet negatív baba ellenére. 2 nappal nem várt előtt érdemes leghamarabb tesztelni.
2017. márc. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!