Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egypetéjű ikreket kinek...

Egypetéjű ikreket kinek meddig sikerült hordania? Az orvosom szerint a 33. hét maga lenne a csoda..

Figyelt kérdés

2020. dec. 6. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:
94%

Nekem 38+5 volt, amikor megszülettek.

A 33. hét nem csoda, az szerintem inkább a ritkaság, ha ennyire korán lennének meg.

Hivatalosan ahány gyerek van, annyi héttel elöbb születnek meg átlagban.

Az meg teljesen mindegy, hogy egypetéjü ikrek vagy kétpetéjüek.

2020. dec. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

1 gondolom a kérdező esetében lenne maga a csoda.

Hat igazából nagyon változó. Tudok olyanról aki 34 és olyanról aki 39. heten szült.

2020. dec. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondta, hogy számít, mivel nem két külön burokban vannak és egy a méhlepény. Laikusként is logikusnak tűnik.
2020. dec. 6. 20:00
 4/5 anonim ***** válasza:
68%

Egy burok van csak? Vagy két burok, egy lepény?

Ha ki is tudnád hordani végig, nem javasolt, mert egy idő után a méhen belüli elhalás kockázata nagyobb, mint a koraszülöttségből adódó kockázat. Ha egy lepény van és két burok, akkor 36/0és 36/6 között kell terminálni a terhességet, ha egy lepény és egy burok, akkor 32/0-34/0 között.

2020. dec. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
68%
Egy barátnőm 40+6-on szülte meg az ikreit. 😊
2020. dec. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!