Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon terhesség jelei lehetnek...

Vajon terhesség jelei lehetnek ezek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már kb 1-2 hete tapasztalom magamon hogy fáj a fejem nagyon intenzíven, a mellem fáj majd leszakad de olyannyira hogy melltartót nem vagyok képes hordani, és még ha a felsőm hozzaer is fáj. Borzasztóan.

1 hete kb minden egyes éjszaka kijarkalok 5-6x is pisilni.

És mindig fáradtnak, almosnak érzem magam. Mindegy mikor kelek, mindig aludnék.

És ráadásul a menstruációm is 3.napja késik. Szerinted lehet hogy terhesség?



2020. dec. 7. 10:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges. Miért nem tesztelsz?
2020. dec. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy teszt választ ad a kérdésedre, ha már 3 napja késik.

Az én véleményem ezen nem változtat. Nem kötekedésből írom, de erre a kérdésre igazán nem ad választ idegenek véleménye, mert én írhatom nyugodtan, hog igen, miközben nem...mivel ezek a tünetek lehetnek PMS, de terhességi tünetek is.

2020. dec. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Akár lehetnének is, de teszem hozzá, hogy soha nem fog kiderülni, hogy csak véletlenül fáj most a fejed, vagy összefüggésben van a hormonális változásokkal. Én ezért nem szeretem, mikor pl vki leírja, hogy neki az elmaradt menstruáció előtt milyen “ tünetei” voltak, egyik sem tipikus várandósságra, nagyobb esély van rá, hogy azok a dolgok eddig is megvoltak csak nem foglalkozott vele. Nekem az első tünetem az elmaradt menstruáció volt, a mellem nem feszült csak nagyobb lett, az is hetekkel később. Gyakori vizelés az első trimeszter után jelentkezett, de majdnem 3x annyit iszom, mint nem terhesen. A fejem nekem amúgy gyakran fájt, most egyáltalán nem. Fáradtságot sosem érzek, de amúgy van pajzsmirigy túlműködésem és amúgy picit hiperaktív vagyok. Ezzel szemben pl a férjem állandóan képes lenne aludni mostanában. Tehát nekem ez sem tipikus.
2020. dec. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet itt találgatni de semmi értelme, csinálj egy tesztet inkább. 3 nap késésnél már bőven egyértelmű lesz az eredmény
2020. dec. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A 3 nap keses adhat remenyre okot, a tobbi lehet veletlen egybeeses, foleg, hogy valodi tunet a 6-8. het korul szokott kezdodni.
2020. dec. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2020. dec. 7. 13:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is 5-6 héten kezdődött minden tünet, fáradtság, mell érzékenység /fájdalom. De a sok pisilés nálam elmarad. Nagyon ritka ha ki kell mennem éjszaka, de napközben sem több csak ha kell akkor nehezebben bírom.
2020. dec. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!