Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség elején menstruáció...

Terhesség elején menstruáció szerű vérzés? Többi lent

Figyelt kérdés

Nem várt napján(reggeli első vizeletből) teszteltem egy halvány pozitívat, majd kb 3 órára rá elkezdett egy kicsit görcsölni a hasam és megjött. (gondolhatjátok...)

De ami az érdekes, hogy: semmi tünetem nem volt előtte, hogy meg fog jönni, pedig 10 nappal előtte már szó szerint minden bajom van. (Falási rohamok törnek rám, fáj a hasam, a hátam, a derekam, a fejem, szédülök és elviselhetetlen vagyok ilyenkor) 7-8 napig szoktam vérezni, ebből 3 nap annyira erős, hogy szédülök és gyenge vagyok.

Ez a menstruáció most 4 napig tartott, ebből egy nap volt olyan, hogy tampont használtam, de csak egy "normál" vérzésnek mondanám. Többi napon csak úgy "piszkolt". Tegnapi napon már teljesen elmúlt, mai napon többször volt hányingerem, alul érzékeny a hasam. Holnap reggel tesztelek. De addig is: valaki járt már így?


2020. dec. 8. 08:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretnélek elkeseríteni, de nagy valószínűséggel az a halvány pozitív csak kémiai volt.

Ettől függetlenül előfordulhat, hogy mégsincs igazam és más okozta a vérzést, de a vér "kimoshatta" abban az esetben is az embriót.

Én csinálnék most egy tesztet, ennyi nap eltetével látszania kell a csíknak nem első vizeletből is.

2020. dec. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos valószínű hogy kémiai és nincs baba, de ne legyen igazam.
2020. dec. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is kémiai terhesség volt.
2020. dec. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is kémiaira gondolok.
2020. dec. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek az eddigi válaszokat! :)
2020. dec. 8. 10:18
 6/6 anonim ***** válasza:
21%
Terhesség elején? Már bocsánat de ah nem.terhesség eleje hanem a nem várt eleje...
2020. dec. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!