Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruálhatok, ha terhes...

Menstruálhatok, ha terhes vagyok közben?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Menstruációm előtti héten elkezdtem émelyegni minden nap esténként, fáradékony lettem, szédültem időnként.

Hétfőn kellett volna megjönnie a menstruációmnak, így amikor nem jött meg, akkor csináltam egy terhességi tesztet, ami negatív lett.

Szerdán csináltam még egyet, ami szintén negatív lett.

Csütörtökön viszont elkezdtem vérezni, és nem pecsételő vérzéssel, hanem rendesen.

Szerintetek hogy lehet, hogy mégis még mindig émelygek, miközben elvileg nem lehetek terhes, hiszen a teszt is negatív volt, illetve közben meg is jött?

Lehet, hogy mégis terhes vagyok? Olvastam, hogy ritkán ez is előfordulhat, viszont akkor a teszt miért nem mutatta ki?



2020. nov. 26. 16:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%

Terhesség alatt is van aki menstruàl.

Olyan is van hogy nem mutatja ki a teszt, de ez elég ritks

A tünetek màstol is lehetnek

2020. nov. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
93%
Szia. Szerintem nem vagy terhes, de ha kétségeid vannak, keress fel egy nőgyógyászt. Lehet elkaptál valami betegséget, amitől émelyegsz.
2020. nov. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%

Gratulálok! Teszt negatív, menstruálsz is.

Neked nem fogjuk tudni megmagyarázni, hogy nem vagy terhes!

2020. nov. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
Az a rohadt teszt pozi lesz vérzés mellett is....a mensi nem tiltja ki a hcgt a vizeletedből....komolyan ilyen buta nők akarnak anyák lenni?
2020. nov. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
36%

4es akkor gondolozzàl egy kicsit.

Nem a menszesz miatt nem lesz pozitív a teszt annâl aki terhesség alatt is vérzik.

Hànem mert egyszerűen van akinek a veséje nem választja ki a hcgt.

Nyugodtan olvass utàna. Aztán gyere vissza hőbörögni.

2020. nov. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
5-ös, igen van olyan de kB ritka mint a fehér holló... Itt a gyakorin agybajos pics@k vannak akik majd a nőgyógyásznak se hiszik el, hogy nem terhesek...
2020. nov. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
96%
4es vagyok tudom jól, de az olyan ritka, hogy ahhoz már valami fantasy jellegű csoda kell, hogy vérezzen és a hcg se választódjon ki a vizeletébe. Azért na... vérzés mellett nem terhességre gondol az ember...pláne, ha még a teszt is negatív.
2020. nov. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%
Sziasztok.Nosben leírnàm röviden hogy igenis van olyan aki menstruàl terhessége alatt.Én élő példa vagyok ugyanis az első hónapban rendesen menstruàltam.A màsodik hónapban volt 3napig ami gyanút adott hogy esetleg fentàlhat a terhesség.Igy mikor elmentem a nőgyógyàszhoz màr 10hetes kismama voltam.Azt mondta a doki ritka nagyon de van ilyen.Hàlistennek semmi baj nem lett belőle.Egyvegészséges kisfiút szültem rendesen.
2020. nov. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt olyan hónapom, amikor hányingerem volt mensi alatt. Természetes dolog. Gondolom neked eddig nem volt ilyen, hát most úgy tűnik van. Kétlem, hogy terhes lennél.
2020. nov. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
95%

8as most nem azzal van a gond, hogy van aki vérzik terhesen. Hanem hogy még a teszt is negatív. Neked pozi lett volna, de nem gondoltál terhességre.


Tehát, ha valakinek mégis az a bolond ötlete támad, hogy vérzés ellenére terhes az csináljon egy tesztet....de akkor higgye el az eredményt.

2020. nov. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!