Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem merek a gyógyszertárban...

Nem merek a gyógyszertárban terhességi tesztet kérni, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Vidéken lakom úgyhogy csak gyógyszertárban tudnék terhességi tesztet venni, és nem.. Nem azért nem merek mert fiatal vagyok nagyon, hanem mert a faluban mindenki ismer mindenkit. Attól félek valaki meghallja és egyből menne az egész faluba a pletyka ☹️ hogy kéne megvennem?

2020. dec. 9. 13:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
93%
Nem kell egyből leszólni a kérdezőt , én sem örülnék ha már akkor elkezdenènek pletykálni amikor még azt sem tudom hogy van e baba...
2020. dec. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Faluban azért sokkal másabb mint városban, mikor mindenki ismer itt mindenkit :)
2020. dec. 9. 14:53
 13/18 A kérdező kommentje:
Az meg a másik :)
2020. dec. 9. 14:53
 14/18 anonim ***** válasza:
33%
Ha terhes leszel, akkor elmondod másoknak is a faluban?
2020. dec. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
14%
Látom megérett a helyzet a gyerekvállalásra.
2020. dec. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
66%

Én megértem a kérdezőt. Nem kell, hogy a falu népe rajtam csámcsogjon.

Leírnám egy papírra és úgy adnám oda a gyógyszertárosnak és hozzátenném, hogy tegye egy zacsiba. Neki az állásába kerülne a pletyka.

2020. dec. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi keserű ember van itt. Én is rendeltem amúgy, bár városban élek, de sokkal drágább a gyógyszertári felénk. Vettem egy tízes csomaggal inkább azon a pénzen online :D
2020. dec. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
85%
Aki itt bunkón beszólt a kérdezőnek, valószínűleg szeret ilyen pletykákra ugrani és azon csámcsogni ki terhes, ki nem.
2020. dec. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!