Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előfordulhat szerintetek,...

Előfordulhat szerintetek, hogy negatív terhességi teszt után (gyógyszertári) az orvos még babát talál?

Figyelt kérdés
Nem korai terhességnél, pár hetes...
2016. júl. 19. 15:54
 1/8 anonim ***** válasza:
igen, van akinek nem választódik ki a hcg a vizeletbe.
2016. júl. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, ahogy az első írta, de tegyük hozzá, hogy ez ritka! :) Reméljük nálad így lesz kérdező! :)
2016. júl. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem van ilyen. Mert barátnőmnek nem mutatott semmit a teszt. Késett is a menzije de full negatív volt. De hangulatingadozással és rossz közérzettel ment el nőgyógyászhoz és kérte a dokit hogy vizsgálja meg mert van egy olyan sanda gyanúja hogy Ő terhes.. Hát igaza volt ugyanis a doki 10 hetes terhességet állapított meg! 22 N
2016. júl. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Pimaszulsuttogó ***** válasza:
Nekem is ultrahangon derült ki, 5-6 hetesen. Utána már pozi volt a teszt.
2016. júl. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztató szavakat! Hétfőre van időpontom dokihoz, akkor talán biztosat tudhatok. Hasi ultrahangon találtak egy cirka 3cm-es valakit/valamit, de az a doki pusztán annyit mondott, hogy "lássa nőgyógyász"... Annyi biztos, hogy nem cisztát talált... Ennyit elárult... Csináltam egy tesztet, de az negatív lett. Már nem tudom mit gondoljak. Örülnék egy babának :) Még jelentkezem az eredménnyel!
2016. júl. 20. 04:48
 6/8 anonim ***** válasza:

hát 3 cm az biztos hogy nem baba lesz, mert akkor már 10 hetesnek kellene lenned kb.


Illetve , ha tudod azt hogy kb. mennyi idős terhes lehetsz akkor igen , de ehez a mérethez szerintem minimum 9-10 hetes terhességnek kell fennállnia.


Sok sikert !

2016. júl. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a bíztató szavakat!

Voltam orvosnál, mert folyamatosan fájtam, Elkezdtem vérezni. Bár visszaszámolva lehett volna akár 9hetes terhesség is, mégis pusztán egy ciszta kavart be.

Fejet fel, irány az előre ;)

2016. júl. 21. 06:00
 8/8 anonim ***** válasza:
Őszintén sajnálom ! és tényleg fel a fejjel. :) új hónap új remények.
2016. júl. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!