Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet többször peteérés egy...

Lehet többször peteérés egy hónapban, vagy csak egyszer van és akkor lehetséges h több petesejt érik meg?

Figyelt kérdés
Ebben a hónapban kétszer volt ovulációra utaló folyásom...nem tudom hogy most akkor kétszer lehetett peteérésem? Aug 6. án volt félidőm..és 4.én-5.én elkezdődött a sűrűbb folyás, így úgy gondoltam h akkor volt..tegnap(aug 11) reggel viszont igaz h egy napig de megint ilyen jelentkezett.Most akkor hogy is van ez ?
2010. aug. 12. 09:26
1 2
 11/11 anonim válasza:
100%

Nagyon is létező dolog.

Az ovuláció gyakran több órán át tartó, kellemetlen, összetéveszthetetlen szúró fájdalommal jár. Nekem mindig a bal petefészekben, mert a jobb nem működik (ez nem probléma, mert gyönyörű gyermekeim lettek így féloldalasan is:)). A baloldalon pedig időnként kétszer is érzem ezt a tipikus fájdalmacskát egy cikluson belül, amin nagyon meg szoktam lepődni, mert ritkán fordul elő. Szóval, valós dolog, pedig már elmúltam 40:)

2016. jan. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!