Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mire utalhat a barnázás?

Mire utalhat a barnázás?

Figyelt kérdés
Ovu előtti napon voltunk együtt védekezés nélkül. Ezt követően megemelkedett testhőm, most 3 napja 37,2. A ciklus 24. napján tartok, ovu után 9 nappal és ma barnáztam. Most ez már a mensi előjele vagy valami más?

2020. dec. 10. 19:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem jön majd meg, akkor tesztelj. Lehet terhesség jele is, nekem ez volt.
2020. dec. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Menj orvoshoz, mert ha teherbe estél, progeszteron hiány okozhatja a barnàzàst, azt pedig pótolni kell hogy el ne menjen a baba. Nekem is így volt. Nem jött meg, helyette barnàzàs volt és már 5 hetes voltam.
2020. dec. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
27. napnál járok, elkezdett lemenni a hőm, ma reggel már csak 36,95-öt mértem
2020. dec. 13. 09:13
 4/12 anonim ***** válasza:
Mikor kellene megjönnie? Ez egyáltalán nem nagy esés. Máskor mennyire szokott lemenni, amikor megjön?
2020. dec. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

28-29 napos általában a ciklusom, de az utolsó pár hónapban 1-1 hetet is késett, ezért holnap még semmire nem tudok következtetni ha nem jön meg.

A hőmérőzést pedig ebben a ciklusban kezdtem, így az sem segít. Ovu előtt 36,4-36,6 körül volt.

2020. dec. 13. 16:27
 6/12 anonim ***** válasza:
Szia! Én is ezzel a problémával küzdök....ovu utan 7-8 nappal elkezdek barnazni ami egyre erősebb lesz es a végén megjon. Mar a második hónap ami igy volt. Ja , mellesleg szedem a progeszteront 200mg esténként. Csütörtökön megyek kivizsgálásra, mar nagyon szeretném ha osszejonne baba.
2020. dec. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Utolsó, mi volt a kivizsgáláson?
2020. dec. 19. 08:31
 8/12 anonim ***** válasza:
Sajnos semmi...megnezett uh-val es minden rendben. Remélem már ebben a hónapban nem jelentkezik ez a probléma. Vervetelt indokolatlanul tartotta mert a mensim pontos
2020. dec. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#8nak Nekem is ez volt. Menstruáció előtt barnázás. Én egy 3hónapos progi kúrát csináltam végig. Progesteron exeltis gyógyszerrel, meg volt határozva a ciklus hanyadik napjától hanyadik napjáig kell szednem (kúp volt azt hiszem). Mikor letelt a kúra, rá 2hónapra terhes lettem:) A terhesség elejétől, talán a 16.hétig kellett progeszteront szednem, h.ne legyen gond. Nem volt szerencsére.
2020. dec. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez elég biztató! 😊 nekem ez lesz a 3. Progeszteronos honapom. De pl tegnapi együttlet után megint kicsit vereztem. Ilyen eddig nem is volt. Peteeresem csak jovohet kozepen lesz. Lh tesztet hasznalok, így pontosan tudom mi történik. Kezd letelni a türelmem. Júniusban volt egy missed abom sajnos. Akkor tavasszal elsőre sikerült pedig. Azota meg semmi....
2020. dec. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!