Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye, hogy így...

Mennyi az esélye, hogy így terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Múlt héten csütörtökön együtt voltam a párommal védekeztünk óvszerrel, de az óvszer oldalán volt egy fél centiméteres lyuk valószínű gumi hiba volt. Amikor észrevettük még nem élvezett el, az nap múlt el a mensim is. Nem vettem be eseményutánit meg semmit.

Aztán szombat hajnalban ismét együtt voltunk akkor valószínű az a mi hibánk volt, de akkor teljesen elszakadt és egy darabig mivel nem vettük észre rögtön úgy csináltuk, de még az előtt észrevettük, hogy elment volna tehát akkor sem élvezett belém. Másnap (vasárnap) délelőtt 10-11 között vettem be eseményutánit. Az kb a szombati eset után 7-8 órával volt a csütörtöki eset után meg még nem telt el a 72 óra. Kb most vasárnap lenne ovum és tegnap óta egy picit feszül a mellem, nem úgy mint mensi előtt szinte nem érezni, de azért máskor ennyire sem szokott. Ez a feszülése most lehet a tabletta miatt?

Esetleg lehetek terhes? A mensimnek majd csak 27-én kell megjönnie.

Komoly véleményeket várok nem kioktatást. Tudunk óvszert használni ez először fordult elő.



2020. dec. 10. 21:21
A kérdező szavazást indított:
Nem valószínű
Valószínű
55 szavazat
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés hozzá, hogy melyik óvszer a megbízható? Mind a 2 eset durexel történt és még régebben az exemmel is 1-szer full félbe szakadt és az is durex volt.
2020. dec. 10. 21:35
 2/21 A kérdező kommentje:
Légyszi választ is ne csak szavazzatok
2020. dec. 10. 22:07
 3/21 A kérdező kommentje:
Néha érzek 1-1 szúrást a petefészkeimnél, de inkább ezt csak az aktus utáni 1-3 napban éreztem.
2020. dec. 10. 22:08
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi már, nem vagy terhes.

Még tabletta nélkül sem valószínű, hogy az lennél, így meg kizárt. 0%

2020. dec. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Csak félek azért mert a cicim is picit érzem meg néha szurkált/ szurkál a petefészkemnél, de nem csak az egyik hanem egyszer egyik egyszer másik. De lehethogy már csak azért mert egyre jobban ezen kattogok plusz hipochonder is vagyok.

És itt az oldalon is olvastam már olyat aki terhes lett escapellevel.

Egyébként a tabit 2020.12.6. Vettem be és a lejárati időnek 2020.12 volt írva de szerintem az a 6 nap nem nagyon számít

2020. dec. 10. 22:45
 6/21 anonim ***** válasza:
91%
Nem vagy terhes.
2020. dec. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Fogsz még cifrábbakat is érezni, sőt az is lehet, hogy meg sem fog jönni/késni fog/túl korán jön meg. Görcsölsz, szurkálsz, más állagú, színű, mennyiségű lesz. De az is lehet, hogy nem veszel észre változást majd.

Egy lórugásnyi hormont kaptál, egy félévig körübelül hiába fogod a testet jelzéseit figyelni, a jól megszokott jeleket keresve, mert idő kell, hogy minden visszaálljon az eredeti kerékvágásba.

Egy biztos terhes nem vagy. Védekezés nélkül ebben a szakaszban kicsi az esély eleve, maradjunk annyiban ha terhes lennék nem ilyenkor probálkoznék, erre rájön, hogy nem történt elélvezés ami megint csökkenti az esélyt és ezt még megkoronáztad egy eseményutáni tablettával, ami a peteérés napján ténylegesen megtörtént aktus esetén is védelmet nyújt.

Persze ezer dolgot olvasni névtelen oldalakon, de felejtsük már el ezeket, a valóságban gyakorlatilag elhanyagolható ezeknek a száma, persze mindig előfordulhat, hogy te vagy az az egy kivétel, de jelen esetben több aggódni valód lenne összeségében egy sikeres óvszeres védekezéssel töltött hónap után mint most, pedig gondolom akkor sem szoktál rágörcsölni, nem véletéen van a 99 egész sok 9 százalék.

2020. dec. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Köszi
2020. dec. 10. 23:46
 9/21 A kérdező kommentje:
Várok még több véleményt
2020. dec. 11. 08:15
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
A 7-el értek egyet. Egy hormonbombát vettél be, az produkálhat mindenféle tünetet, ha még csak most lesz ovud még beágyazódás se kezdődhetett meg, szinte teljességgel kizárt, hogy terhes vagy, tüneteid babától NEM lehetnének még. Szerintem gyógyszer nélkül sem lettél volna terhes.
2020. dec. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!