Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye, hogy így...

Mennyi az esélye, hogy így terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Múlt héten csütörtökön együtt voltam a párommal védekeztünk óvszerrel, de az óvszer oldalán volt egy fél centiméteres lyuk valószínű gumi hiba volt. Amikor észrevettük még nem élvezett el, az nap múlt el a mensim is. Nem vettem be eseményutánit meg semmit.

Aztán szombat hajnalban ismét együtt voltunk akkor valószínű az a mi hibánk volt, de akkor teljesen elszakadt és egy darabig mivel nem vettük észre rögtön úgy csináltuk, de még az előtt észrevettük, hogy elment volna tehát akkor sem élvezett belém. Másnap (vasárnap) délelőtt 10-11 között vettem be eseményutánit. Az kb a szombati eset után 7-8 órával volt a csütörtöki eset után meg még nem telt el a 72 óra. Kb most vasárnap lenne ovum és tegnap óta egy picit feszül a mellem, nem úgy mint mensi előtt szinte nem érezni, de azért máskor ennyire sem szokott. Ez a feszülése most lehet a tabletta miatt?

Esetleg lehetek terhes? A mensimnek majd csak 27-én kell megjönnie.

Komoly véleményeket várok nem kioktatást. Tudunk óvszert használni ez először fordult elő.



2020. dec. 10. 21:21
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

1 a durex gagyi folyamat elszakadt masculant hasznaltunk.

Van 2 gyerekem meg egy esélyes 3 remélem megmarad :) félreértés végett mind3-at terveztük, a gumi csak közben volt,hogy addig már ne álljak neki a tablettáknak a gyógyszer miatt kb 1-2 évre a testvérek között :)

A 3. Baba friss élmeny, menstruació előtt kb egész nap most mindjárt görcsöl aztán elmúlik, na most kezd görcsölni aztán megint elmúlik, kb ez a fura érzés van. Egyáltalán semmi erős görcs mintha így mindig meggondolná magát. Amúgy meg feszült 2 hete a cicim,mint atom :D

Amit írsz az alapján durva lenme,ha terhes lennél kb 2%ot adok neki. Nekem egyik gyerek se jött össze elsőre. A 3. Csak 5.re (de még nagyon apró, remélem megmarad :) )

2020. dec. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!