Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hamarosan kétgyermekes anyuka...

Hamarosan kétgyermekes anyuka leszek. Többet nem tervezünk párommal így a spirál mellett döntöttem Kivel kell ezügyben beszélnem, és mennyibe kerül, hogy zajlik az egész?

Figyelt kérdés
2010. aug. 12. 11:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Keresd fel a nőgyógyászod és ő mindent el fog mondani.

A spirál esetleges hátrányainak gondolom már utánanéztél :)

2010. aug. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A nőgyógyászoddal kell ezügyben beszélned...
2010. aug. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem ne a spirált válaszd!! elmozdulhat és könnyű teherbe esni...nem egy ilyen eset van...a gyógyszer jobb szerintem
2010. aug. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia. Ahogy az előttem szólok is megírták, a nőgyógyászodhoz kell hogy fordulj, ő elmond mindent. Én annyit tennék hozzá, hogy amennyiben nem jók az anyagi körülményeid, a helyi védőnő tudhat azzal kapcsolatban információt adni, hogy van-e a területeteken ingyenes spirálra lehetőséged.

Nekem volt spirálom kétszer is, úgyhogy megosztanám veled a tapasztalataimat, ha nem bánod. :)

Először jó volt, fájdalom nélkül felhelyezték, minden rendben volt vele 2-3 évig, nem volt se baba, sem komplikáció, viszont egy hónapban csakúgy magától elmozdult, és csak azt éreztem, hogy a hüvelyemben van.... Másodszorra csak 3-4 hónapig volt fenn, mivel a felhelyezéstől kezdve folyamatosan mindenféle folyásom, és állandó vérzésem és hasfájásom volt tőle.

2010. aug. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szia!nekem a szülés után a 6 hetes kontrollon rakta fel a doki!kb.olyan érzés volt mint a rákszűrés!több fajta van az én dokim a normál lilygold-ot ajánlotta,ez 10000 körül volt tavaly.hát igazság szerint eléggé össze vissza jön meg.de nem tudom miért,lehet hogy azért mert a lányom még mindig szopik napi4x és igazából máj.végén jött meg először.én télen szeretném levetetni mert nekilátunk a tesónak:)az én véleményem szerint ha nem muszály ne szedj hormon tartalmú gyógyszert!nekem 1 évig nem jött meg amikor abba hagytam úgy felborúlt tőle a hormonháztartásom!
2010. aug. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!