Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Spirál mellett terhesség!?...

Spirál mellett terhesség!? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy lehetséges-e hogy terhes vagyok? Kb 1,5 éve van feltéve spirál. Nekem kb33 naposak szoktak lenni a ciklusaim, de most már 40 nap is eltelt. Meg a múlt nap mikor a párommal szeretkeztünk nagyon szúrta a spirál, lehet, hogy elmozdult?

Vélemény?


2011. szept. 9. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen lehet.A nagynéném spirál mellet lett terhes,ráadásul méhen kívüli.Ha szúrta akkor biztos,hogy elmozdult.Menj el orvoshoz.
2011. szept. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszike a gyors választ! 4 nap múlva amúgy is mentem volna kontrollra, azt még megvárom.
2011. szept. 9. 13:32
 3/5 anonim ***** válasza:
A sogornőm is spirál mellett esett teherbe. Szóval mindenképp fordulj orvoshoz.
2011. szept. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is az egyik barátnőm spirál mellet lett terhes!sajnos neki el is ment a baba!:( mindenképp menny el orvoshoz!
2011. szept. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2011. szept. 9. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!