Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan essek teherbe?

Hogyan essek teherbe?

Figyelt kérdés
A párom kb a véletlenre bízza a gyerekvállalást, így javaslatára megszakítással védekezünk. Én viszont már nagyon szeretnék, és szeretnék tenni is az ügy érdekében. Eddig másfél év alatt egyszer sem sikerült ezzel a módszerrel, pedig volt hogy picit bennem ment el. Jelen körülmények között milyen lehetőségeim vannak?
2020. dec. 12. 07:48
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Megmondod neki, ha babát szeretne élvezzen beléd, megszakítással csak a tinik esnek teherbe akik nem akarnak babát. Sokan évekig így csinálják és nem lesz baba. Nem védekezés, de kb annyi az esélye, mintha gumival csinálnátok....tehát na...a párod döntse el akar e vagy sem fele megoldás ezen a téren nem létezik.
2020. dec. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
98%
Ha a párod a véletlenre bízza a gyerekvállalást akkor még NEM akar gyereket ! Mert gondolom azért tudjátok, hogy készül egy gyerek. Csak itt a gyakorin fordul elő mindenkivel, hogy védekezés vagy megszakítással lett terhes.
2020. dec. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Hát nálunk ez 10 évig sikeres védekezés volt, élesben meg rögtön összejött. Szóval inkább döntse el normálisan, akarja vagy nem akarja. Nehogy úgy járj, hogy annyi megsiratott menzesz után, ha beleestek a csodálatos véletlenbe, azt mondja mégse. Vagy egyedül is megtartanád?
2020. dec. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem 50-50%.Szeretne de lehet lelkileg még nem érzi hogy erre készen áll. Egyszerü a válasz leülsz vele meg beszéled hogy szeretnél babát. Ha ott lesz veletek vagy ha megmozdul a pocidban az egy férfinak leírhatattlan öröm 😊 Ha arra gondol hogy erre nem áll készen akkor mond meg neki hogy nem is ő kell készen áljon hanem te 😂 hiszen te hordod 9 hónapig te fogsz fölkelni 3 vagy 2.5 óránként és még a házimunka... Nekem is van egy 7 éves lányom.. Párom is így volt vele mint a tied... Mostmeg 5 éve rágja a fülem kistesóért😂 Sok sikert kívánok.
2020. dec. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

5. Azért sajnos elég sok olyan kérdés van itt, ahol meg a férfi azzal jön ilyen esetben, hogy "nem gondolta volna, hogy mégis összejön" és válasszon a nő közte és a gyerek között.

És - maradi nézeteim szerint, ha erre vágysz - ha még nem a férjed, akkor talán előbb talán a házasságot kéne meglépni annak bizonyítékaként, hogy felvállalná veled a családosdit. Mert ha terhes leszel, onnantól sok évig az egyrészt nagyon kiszogáltatott helyzet (pláne ha nincs elég jövedelmed és semmi egyéb támogatásod... de ha fényes karriered van, és korán bölcsibe rakod, még akkor is nehéz egyedül, hiszen lehettek betegek, kellhet túlóráznod... stb.) na meg nem is túl romantikus ha ezzel akarod megfogni vagy ő csak azért akar majd elvenni, ha egyáltalán és nem mégis elmenekül.

Szóval üljetek le, egyezzetek meg, ne csak sodródjatok a véletlenekre bízva magatok, döntsetek, aztán vállaljátok érte a felelősséget felnőttként. Ha ő csak "még" nem akar, akkor abban egyezzetek meg, mi az a határidő, ami után igen (2-3-5-10 év? valami anyagiak kipipálása?) és gondold át, neked belefér-e. De ne áltasson és húzza az idődet, ha nem szeretne.

2020. dec. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%
12 évig így védekeztem nem estem teherbe, első próbálkozós hónapban sikerült. Ha gyereket akarok csináljátok rendesen.
2020. dec. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hat ha megszakítással. Védekezik akkor9a nem biztos hogy akar még babát..
2020. dec. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
65%
A megszakitással aligha esel teherbe. 12 éven át alkamaztuk, csak akkor lettem terhes, amikor nem szakitottuk meg. Ez nem a véletlenre bízás...
2020. dec. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!