Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A lanyom, mostanaban elegge...

A lanyom, mostanaban elegge hisztis hatra vagja magat ha nem kapja meg rogton amit akar (amugy 18 honapos) nem korai ez meg? Vagy masnak ennyi idosen a babaja nem csinalta ezt?

Figyelt kérdés
2008. nov. 30. 21:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Uh. Nálunk ez már 11 hónaposan elkezdődött... Én hagytam, hogy hátraessen, utána odaültem mellé, és mondtam, hogy ha csúnyán viselkedik, az neki se jó, mert fáj, és attól még nem lesz az amit akar... Aztán megvártam míg odamászott hozzám, megvigasztaltam, megpusziltam a kobakját, cicire tettem, és mondtam, hogy nagyon szeretem, de ilyet nem szabad csinálni... Nem is csinálta csak 2-szer, 3-szor... (De ő szőnyegen "koppant", szóval olyan nagy baja nem lehetett)
2008. nov. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!