Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit erez irantam? Magatol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit erez irantam? Magatol csinalta? Van egy srac, akivel regen legjobb baratok voltunk. De mostanaban kicsit eltavolodtunk egymastol.

Figyelt kérdés
Ugy erzem, hogy egymasnak vagyunk teremtve...:) Ma Edina-napra kaptam tole egy egy ezust karkotot. Mindig vesz nekem ajandekot. De masnak soha... Az anyukaja es a tesoja nagyon szeretnek engem....Lehet csak azert a karkoto. Mert kulonben semmi jelt nem mutat, hogy tetszenek neki... Szerintetek mit gondol rolam? Szeret? Utal??
2009. febr. 26. 14:39
 1/3 anonim válasza:
Kérdezd meg töle h miért kapsz töle mindig ajándékot.Ez nem olyan kérdés amiböl rájönne h mit a akarsz töle(szerintem).
2009. febr. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mar kerdeztem es azt mondta, hogy azert mert a legjobb baratja vagyok, de ezt meg regebben mondta, amikor ugy is volt. Mostmar ez nincs igy, es ezert gondolom, hogy hatha mostmar nem baratsag csupan. De most hogy kerdezzem meg UJRA, hogy miert vesz nekem mindig ajandekot...?! De lehet, hogy ezt fogom tenni..., de meg varok valaszokat :) koszi
2009. febr. 26. 20:41
 3/3 anonim ***** válasza:
nem kell semmit kérdezni. ültesd le, mondd el neki, mit gondolsz, h szeretnéd, ha újra jóban lennétek, mert hiányzik neked, ha pedig ö nem akarja, csak tudassa veled miért nem, rossz veled lenni? mert h akkor oda figyelsz, h nehogy másnak is ez legyen a gondja veled. a reagálásából kiderül!
2009. febr. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!