Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Mennyi a...

Lehetek terhes? Mennyi a valószínűsége?

Figyelt kérdés
Másfél hete feküdtünk le a baratommal óvszer nélkül de nem ment el belém, már 3 napja meg kellett volna jönnie a menstruációmnak amivel korábban voltak bajok mert inzulinrezisztenciám volt/van de pár hónapja beállt normálisan, most viszont még semmi tünet nincs arra, hogy meg jöjjön pl a mellfájás már 1 héttel a menstruáció előtt jelentkezik, de még mindig semmi, előváladéktól is tudom hogy teherbe lehet esni viszont mielőtt lefeküdtünk azelőtt pár napja elegitette ki magát és persze pisilt is ezert nemtudom mennyire az esély rá hogy maradt a hugycsövébe spermium, ugyanis ha valószínűleg terhes vagyok akkor már most leszokok a cigiről és nem veszek be gyógyszereket valamint nem iszok alkoholt. Köszönöm a válaszokat előre is

2020. dec. 15. 19:25
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
94%
2020. dec. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy igen, vagy nem. Csinálj tesztet. A cigiről baba nélkül is érdemes leszokni. És több pontot is jó dolog használni a mondandódban, így nagyon fárasztó olvasni.
2020. dec. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És ha jövőhéten csinálok tesztet akkor az már kimutatná vagy még nem?
2020. dec. 15. 19:44
 4/10 MackoLacko99 válasza:
100%
Ha nem ment el akkor kicsi a valószínűsége, hogy terhes vagy, de nem kizárt. Nincs értelme ezen idegeskedni, használj terhességi tesztet és az nagy bizonyossággal megmondja. Ha még vársz a teszttel 4 napot akkor biztosabb eredményt ad majd, de addigra fogadok, hogy meg is fog jönni és legalább megspórolod a tesztet.
2020. dec. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha már 3 napja késik, akkor tesztelj nyugodtan. Nem sok esély van azért az előváladéktól, de van. Inkább az IR miatt. Te meg ha akarsz, akkor mondd, aztán megvan annak az útja, módja.
2020. dec. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%

Hány éves vagy? 17?

Mert ebből az írásból nekem többnek nem tűnsz...


Hogy függ össze a teherbeesés valószínűsége azzal, hogy a párod pár napja kielégítette magát?

Cigizni amúgy is luxus a mai világban, emellett iszonyú káros. Ezt má csak úgy alapba letehetnéd...


Az meg hogy terhes lettél-e... mi honnan tudjuk? Az esély megvan rá, mivel voltatok olyan felelőtlenek, hogy óvszer nélkül beléd tette. És igen, az előváladéktól is teherbe lehet esni, bár nem ez a jellemző.


Ha csinálnál egy tesztet, valószínű többet tudnál, mint abból, hogy itt jósoltatsz velünk....

2020. dec. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó azért, mert az ondó és a vizelet igaz egy helyből jön, a húgycsőből de az előváladéknak semmi köze nincs a spermaiumok termelődési helyéhez. A húgycsőben maradt spermium okozhat terhességet, azért kérdeztem hogy 4 nap alatt mennyi az esély arra, hogy kiürült az összes sperma. Tesztről meg olvastam, hogy a fogantatás után 1 hónappal mutatja ki biztosra, azért akartam megközelíthetőleg tudni, hogy lehetek-e az.
2020. dec. 16. 09:28
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Huu de buta vagy
2020. dec. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint a biológia órákat is ellógtad. 👏

6#

2020. dec. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem, normál ciklus esetén az elmardt menzesz napján, tehát az ovulációtól számított 14. napon már lehet tesztelni. Szóval nem egy hónap, hanem két hét. Légyszi, csinálj tesztet.
2020. dec. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!