Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mekkora a valószínűsége, hogy...

Mekkora a valószínűsége, hogy terhes vagyok, ha nekem megvolt, a srácnak pedig nem állt fel rendesen, illetve nem is ment el, egyáltalán?

Figyelt kérdés

2017. máj. 17. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Ez igen kellemes szex lehetett....
2017. máj. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Részegek voltunk, és igen, nem volt jó.

Viszont nekem nem volt meg rendesen, mivel aznap reggel még volt, illetve másnap is, de amikor történt ez az egész, nem igazán.

A lényeg az, hogy mennyi az esély a terhességre?

2017. máj. 17. 13:09
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
2017. máj. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

Lefordítom: mennyi az esélye, hogy ejakuláció nélkül, löttyedt pénisszel gyereket tudott-e neked csinálni?!


Bakker. Legközelebb ne legyél ennyire részeg, mert nemi betegséget így is kaphatsz, plusz a következő delikvensnek majd feláll és kész a gyerek.


Facepalm.

2017. máj. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Nem valoszinu hogy egy ilyen szexnek nem nevezheto szarakodasbol gyereket sikerult osszehozni :)
2017. máj. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%
...kivéve ha nem jól emlékszik. ;-)
2017. máj. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
58%

Puha p.cs! 😬😂

Minek fogtatok egyaltalan hozza? Amugy nem sok eselye van.

2017. máj. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!