Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A tojásfehérjés nyálkahártya...

A tojásfehérjés nyálkahártya minden esetben az ovulációt jelzi az adott ciklus során?

Figyelt kérdés

Tehát mondjuk valaki 20. napon ovulál, megjelenik a tojásfehérjés nyák, 12-24 óráig él a petesejt... majd ugyanabban a ciklusban elvileg már nem repedhet újabb petesejt, vagy, ha reped, akkor azt újra a tojásfehérje nyák jelzi?

Olvastam olyanokat, akiknek a ciklus 4. napján volt (meg inkább az elején) peteérése. Akkor nekik még elvileg vérzés közben jelenik meg a nyúlós nyálkahártya?


2020. dec. 16. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Peteérés enélkül is lehet. És csak ennyiből nem biztos, hogy van peteérés. Már pár nappal ovuláció előtt megjelenhet. Illetve nyúlós nyák menzesz előtt is lehet.
2020. dec. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor miből lehet tudni biztosan, hogy peteérés van?
2020. dec. 16. 23:22
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Peteérés követése uh val vagy vérvétel.Igazából az a legtutibb.Anno én azt gondoltam az ovuteszt is tuti, aztán mikor 1 év után elmentem endokrinológushoz az monta, hogy az is olyan hogy x% fals pozitív is lehet.
2020. dec. 17. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sajnos pont most tapasztalom, hogy a tünetek léte nem igazolja... kb szokásos ovu idöben éreztem a petefészek szúrkálást, has és derék fájást, hányingerem is volt na meg jó kis folyás, szinte a fejem tettem volna rám hogy tuti van ovu, elég vacakul voltam erősebb tüneteim voltak, mint szoktak. Aztán tessék...mensi már több mint egy hete késik, teszt negatív. Terhes nem vagyok az tuti, de ovum se volt...


Sajnos 100%-ra uh az ami megmondja, hogy van e és megtörtént e.


Lh teszt áll a legközelebb a valósághoz, görbével együtt. Lh teszt nem fals pozi lesz, hanem igen meglesz az lh csúcs csupán nem reped a tüsző. Tehát maga az ovu kimarad. Ezt lh teszttel is észre lehet venni mikor akár 5-7 napon át is pozi közeli a teszt akár mensiig.



Nyúlós nyák mindenkinek minden hónapban más. Nekem pl van, hogy egy héttel hamarabb jelentkezik és pozi ovuteszt utáni napon megszűnik, de van, hogy csak pozi ovutesztkor jelenik meg és még 2-3 napig jelen van.


Most hogy ovum nem volt kb mensi helyett ovus folyásom van egy hete xD

2020. dec. 17. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem peteérésnél pl egyáltalán nincs ilyen folyásom.

Ha lenne is, lehet ez ovu elött, akkor vagy után is. Erre nem lehet alapozni.


Mi nem görcsölünk rá, akkor szexelünk, ha jól esik. Pedig 7.hónapja tervezzük a babát.


Ha annyira tudni akarod, mikor van ovud, ott a teszt meg a hőmérő. Ebben viszont nem tudok tapasztalatot mondani, sosem csináltam.

2020. dec. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!