Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki most a napokban nem várja?

Valaki most a napokban nem várja?

Figyelt kérdés
Nekem ma nem kellene megjönnie. Sajna a türelmetlenségem okán már elhasználtam a tesztet 4 napja, ami negatív lett. Folyásom kevés krémes fehér (pont mint alapból menzi előtt szokott). Nekem tűpontosan 34 napos a ciklusom így várok. Sorstársakat keresek, akár tüneteteiteket is leírhatjátok. Nekünk ez a negyedik próbálkozós hónap.
2020. dec. 19. 14:37
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
Én egyik nap sem várom. Még nem menstruáltam szülés óta, 24-én reggel fogom ellőni a következő tesztet :) a tegnapi negatív lett. Sok sikert neked :)
2020. dec. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
Elméletileg 24.ére nem várom. 7.hónapja próbálkozunk, ezalatt volt egy vetélésem.
2020. dec. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
Szia, én 21-ére nem várom, de nagy várakozásomban 17-én ellőttem egy 10-es tesztet 😅, ami negatív lett.(Megfogadtam, hogy ha most nem jön össze, következő hónapban csak akkor tesztelek ha nem jön meg.) Nekünk még csak a 3 próbálkozós hónapunk, de idegőrlő ez a várakozás.
2020. dec. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:

Hasonló... Nekem holnap nem kellene jönnie.. Ma csináltam tesztet és negatív szóval már kicsit fel adtam a reményt ebben a hónapban (3. Próbálkozós hónap)


Kicsit legalább nem érzem végre egyedül magamat. :)

2020. dec. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
24-26 közt kellene megjönie. Vagyis nem kellene. 2.hónapunk lesz. Ha megjön egyértelmű lesz, ha nem akkor pedig majd jövőre tesztelek. Nem fogok feleslegesen idegeskedni, türelmetlenkedni....
2020. dec. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
24-re nem várom. 10 hónap után sikerült teherbe esni, de szeptemberben elvesztettük a babát.
2020. dec. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
71%

Sziasztok, Nóri vagyok, korán tesztelő. 🤣


25-re nem várom.

24-én tesztelek reggel, baromi türelmerlen vagyok.. (Eddig minden terhességemet mutatta a teszt 1 nappal hamarabb.)

Tünetem még nem lehet, mert sok idő van még addig, viszont úgy köhögök, mint egy láncdohányos.. Nem akar felszakadni, szörnyű. Ez remélem bem befolyásol odabent semmit.

2020. dec. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
53%
Látom mindenki 24én fog tesztelni, majd írjuk ide :D első voltam
2020. dec. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:
Ma nem jött meg. Ez fura. Ha hetfon reggel nem jon meg irany tesztert. Mindenkinek szurkolok, idegorlo a varakozas!
2020. dec. 19. 22:34
 10/43 A kérdező kommentje:
Van egy pms tunetem amugy: egesz nap zabalas. Nagyon durvan osszeettem mindent, nem is tudom mi utott belem. Szoval ez vagy pms vagy terhes tunet. Remenykedem!!
2020. dec. 19. 23:04
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!