Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki most a napokban nem várja?

Valaki most a napokban nem várja?

Figyelt kérdés
Nekem ma nem kellene megjönnie. Sajna a türelmetlenségem okán már elhasználtam a tesztet 4 napja, ami negatív lett. Folyásom kevés krémes fehér (pont mint alapból menzi előtt szokott). Nekem tűpontosan 34 napos a ciklusom így várok. Sorstársakat keresek, akár tüneteteiteket is leírhatjátok. Nekünk ez a negyedik próbálkozós hónap.
2020. dec. 19. 14:37
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:

[link]


Egyebkent ez a keddi (4 nappal varhato menzesz elotti nap) negativ tesztem. Ti is latjatok azt az alig sejtheto masodik vonalat? Engem egyaltalan nem gyozott meg, sot negativnak nezem inkabb szaradasi vonallal, nincs itthon sajna masik tesztem..

2020. dec. 20. 09:32
 12/43 anonim ***** válasza:

Ez a 31. napom. A ciklusaim általában 27-28 naposak. A 27. napomra kijött minden pms tünetem, de nem jött meg azóta sem. Mindennap szurkál a hasam, mintha megakarna jönni... Kétszer teszteltem, mindkettő negatív. Így én mostmár úgy vagyok vele, hogy eldönthetné végre a szervezetem, mivan... :D Ha nincs baba, fogalmam sincs miért késik, sosem szokott. Holnap tervezek ismét tesztelni.

Mondjuk most az ovum is fura volt és a hőgörbém is cakkos, így nincsenek nagy reményeim.

Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én tiszta gyomor ideg vagyok a tegnapi negatív teszt óta... Lehet már ezért is késik.

2020. dec. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:

Látom mire gondolsz, de az szerintem csak a reagens helye, nincs színe.

Ma is tudsz tesztet venni, akkor reggel tudsz tesztelni. :D

Én inkább nem veszek ma, mert kérdéses, hogy ki tudom-e várni a 24-ét..🤣

Nóri

2020. dec. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
Első vagyok :én rendeltem tesztet a tesztfutar-ról, mert autóba kéne ülni ahhoz hogy tudjak venni valahol, így legalább tuti, hogy megvárom a 24-ét. Vagyis remélem addig megérkezik. Ha nem, akkor 23-án bemegyek veszek :D Nektek ha pozitív lesz, elmondjàtok valakinek az apán kívül? Így karácsonyra? :D
2020. dec. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:

Kedves első, én nem hiszem, hogy bárkinek elmondanánk, bár eddig is csak anyukámnak szóltam a pozi tesztek után azonnal. Most lehet őt is kihagyom, kicsit csak a mi titkunk lenne.

Nóri

2020. dec. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:

Én maximum a legjobb barátnőmnek mondanám el egy pár hétig még, tudom hogy ő nem aggódná szét az agyát és támogatna a hullámzó hangulatváltozásaimban. :)

Anyuéknak majd akkor, ha az orvos is megerősítette. Bár fura lesz, hogy koccintani sem leszek hajlandó sem karácsonykor, sem szilveszterkor. Szerintem rögtön lebukunk minden társaságban... :D

2020. dec. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 A kérdező kommentje:
Na en is igy vagyok hogy vagy jojjon meg azonnal vagy egyaltalan ne! Sose szokott kesni, sot mindig meglepodom hogy hogy tudja a szervezetem ugy idozizeni hogy szinte orara pontosan 34 napra jon meg. Mosz vagyok 35. Napon es semmi. Vagy meg arra gondoltam bejatszik az is hogy mindig otz a tudat hogy van esely ra hogy terhes vagyok vagy az izgatottsagtol kesik mar.. De folyton ugy erzem lightosan mintha meg akarna jonni. De se barnazas se pecseteles semmi. Ferjem szerint ugyis megjon ne eljem bele magam :D ha megis osszejonne akkor nemhogy karacsonyra de meg honapokig nem mondanank el senkinek :D bar Mi senkinek nem mondtuk hogy meg egy babat szertnenk igy tuti lenne meglepodes. A pezsgos koccintas alol amugy ki lehet bujni hogy azt kamuzod meg masnapos vagy mert elotte felontottel mar a garatra vagy csak ugy csinalsz mint aki inna :D
2020. dec. 20. 11:54
 18/43 anonim ***** válasza:

Nálam is ugyanez van, csak az én férjem be van bezsongva, hogy most biztos sikerült végre. :)

Egyik pillanatban görcsöl a hasam és azt érzem, hogy na most megjön... a másikban meg órákra elmúlik. Ez megy napok óta és hát mellé a negatív tesztek... Ez a görcsölgetés sem volt jellemző sosem. Egyszer bedurrant és akkor 1,5 napig kínoztak a görcsök. Fura ez a ciklus úgy egy az egyben. :)

2020. dec. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 A kérdező kommentje:
Egyebkent fogyotol keshet a menzesz? Epp fogyoztam de nem durvan, 68rol 66 lettem az elmult par hetben.
2020. dec. 20. 15:37
 20/43 anonim ***** válasza:
Én is 24-ére nem várom. :)
2020. dec. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!