Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 25re nem várom, akkor 23...

Ha 25re nem várom, akkor 23 reggel X epil kimutatja már ha összejött?

Figyelt kérdés
Nem tudom milyen erősségű, nem látom feltüntetve...
2020. dec. 19. 22:39
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Ha 25. A menzesz napja akkor tesztelj 25.-én. 23.-án még nem is tudod meg fog-e jönni.
2020. dec. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Legyél türelmes, csak csalódott leszel ha negatívat mutat. Legalább várd meg a 25.-ét..az se baj ha utána egy-két nappal tesztelsz csak.
2020. dec. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy igen vagy nem. Ha negatív, simán lehet, hogy csak korán teszteltél és pár nappal később pozitív lenne. Ha pedig pozitív, lehet, hogy kémiai terhesség, és ugyanúgy meg fog jönni. Szóval bármi is lesz az eredmény, nem tudhatod, hogy biztos-e, csak végigstresszeled majd a karácsonyt. Ha addig nem jön meg, 28-án tesztelj, az már biztosat fog mutatni.
2020. dec. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Várd már meg könyörgöm a nemvárt napját....

Nekem is 25.én kell megjönnie, vagyis remélem nem fog. Ha nem jön meg, akkor sem tesztelek nár idén....

2020. dec. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!