Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik a napokban teszteltetek...

Theressita kérdése:

Akik a napokban teszteltetek pozitívat, szintén van bennetetek egy csomó aggodalom? 1 év próbálkozás után végre összejött. Dokihoz hétfőn megyek. Elvileg most 5 hetes vagyok.

Figyelt kérdés

Folyton azon jár a fejem,hogy jaj ugye minden rendben van. Izgulok, meg ne jöjjön... Kár, hogy tudom, hogy az első hetek még nagyon törékenyek. Ráadásul néha-néha olyan menzis görcseim vannak és elég intenzív folyás (amikor ezt érzem, meg szoktam rendesen ijedni :-)).


Szegény férjem már ugrálna örömében, de mindig csitítgatom, hogy azért még csak halkan örüljünk :-). Én is már szeretnék önfeledten örülni a babának, de kicsit még visszatart az aggodalom.


Ti ezt az időszakot hogy élitek meg?



2017. jún. 22. 15:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem várj még az orvoshoz menéssel, még nem fog látszódni, ráadásul a szívhangra is csak várnod kell, ami miatt aggódhatsz.


Szerintem 7 hetesen ráérsz elmenni.

2017. jún. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia. En ugyan nem teszteltem még újra pozitivat. Amikor 7 hónap után sikerult orultunk, mert mar aggodtunk h talan baj van,es eleg aggodos voltam. Foleg amikor 2 nap keses utan barnaztam, es else mult hia a a sok magnézium es utro, mentem az orvoshoz 4+5nél. Semmit sem látott 5+4nel meg 3mmes petezsak aztan masnap vérzés,7napig vereztem . Elhalt a terhesseg . Tobbe nem megyek ilyen koran... ugy erzem a sok aggodalom tette ezt, nagyon-nagyon rástresszeltem h mi lesz ha baj lesz es sztem bevonzottam.

Szoval ne aggodj MINDEN RENDBEN LESZ . Vars ki legalabb a 6hetet es par napot. :)

2017. jún. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát, ezen én is gondolkodtam, hogy érdemes-e túl korán. Gondolom, egy petezsák már minimum látható lesz, s kiderül, jó helyen van-e (nehogy méhen kívüli legyen), vagy hogy egyáltalán tényleg babát várok-e (hallottam már, hogy ciszta okozta a pozi tesztet). És sajnos állandóan küzdök a visszatérő bacikkal (e-coli) is, ezt is mielőbb meg szeretném beszélni a dokival... de köszi a válaszod :-)
2017. jún. 22. 16:07
 4/9 anonim ***** válasza:
Menj el már nyugodtan most, legalább visszarendel, de most az a lényeg, hogy ha elmész, lásson valamit. Utána később tényleg megnyugtató lesz ,ha már látja a szívhangot. Még nincsenek tüneteid? Mert az émelygés, stb igaz kellemetlen, de mégis megnyugtat, hogy vannak ilyen tünetek. Aztán a 12. heti genetikai uh után mindenki leereszt normális esetben, megnyugszik.
2017. jún. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem, egyelőre tipikus terhességi tüneteim nincsenek. Néha enyhe fájdalom-görcs- mintha menzi előtt állnék. Állandóan pisilni kell, és nem bírom elviselni magamon a nadrágjaimat (még jó, hogy itt a ruhás-szoknyás idő) Vicces, de tényleg megnyugtatna, ha egy kicsit már émelyegnék :-)
2017. jún. 22. 16:22
 6/9 anonim ***** válasza:

Én inkább amiatt félek, hogy egy emberi lény növekszik bennem, és mostantól nekem kell gondoskodnom róla, vigyáznom rá.

Ugyanezt éreztem, csak nyilván kevesebb ideig, amikor hazahoztuk a két hónapos kiskutyánkat a menhelyről. Sokkal kisebb felelősség, mégis megijedtem. Tegnapelőtt teszteltem pozitívat, azóta folyamatosan rettegek, nehogy elrontsak majd valamit.

2017. jún. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is hétfőn és kedden teszteltem pozit, és én is félek,higy megjön ;)

Gratulálok nektek :)

Dokihoz én viszont csak 2 hét múlva megyek,mikor már talán lesz szívhang!

2017. jún. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én már 10 hetes vagyok és még mindig ezt érzem 4 év sikertelen probàlkozàs utàn.És annyit tudok tanácsolni hogy kerüld a vetéléses sztorikat mert nagyon letudja huzni az embert.És a lehető legpozitivabban gondolj mindenre,nagyon nehéz nem gondolni rossz dolgokra.A mensis görcs ilyenkor mèg normàlis ne aggodj,Gratulálok a babàhoz.
2017. jún. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Hát nektek is gratula és a legjobbakat kívánom.
2017. jún. 23. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!