Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen olajat hasznaltok a...

Milyen olajat hasznaltok a terhessegi csikok megelozesere vagy kezelesere? Valaki hasznalt-e Bubchen termeket es mennyire van vele megelegedve?

Figyelt kérdés
2010. jún. 23. 10:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia. Én Eveline krémmel kenem a hasamat mióta jobban nő semmi csík nincs rajta. Kellemes az illata kicsit mentolos így hűsít is. Azt bánom hogy a cicim nem kentem mert az kirepedt de most már azt is kenem és csak halvány rózsaszín csíkok vannak rajta nem pedig lila mint az egyik ismerősömnek. Rossmannban vettem 1569ft volt. Bubchen termékekről nem tudok nyilatkozni nekem az Eveline vált be, bár alkati kérdés is hogy lesz e csík vagy nem.

31hkm

2010. jún. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia. Én a rossmannos babylove-ot meg a dm-es babydream-et használom mikor melyiket veszem,. Eddig jó:) 27+2h km
2010. jún. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én avonos lótuszvirág masszázsolajat használok, és nagyon szeretem. Lehet, hogy mondjuk én amúgy sem lennék hajlamos a csíkokra, de tényleg nincs egy sem és nagyon puhává teszi a bőröm. S nincs is kiszáradva sem.
2010. jún. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok bocsi felcseréltem rossmann-os babydream és dm-es babylove:)
2010. jún. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én hipp kismama msszázs olajat használok,ez kifejezetten a pocakra van és nekem nagyon bevált.Még csak 22 hetes vagyok,de a hasam már akkora mintha lassan szülnék mégsem repedtem még ki pedig hajlamos vagyok rá.Tini koromban a fenekem a combom és még a vádlim is kirepedt pedig teljesen átlagos a testalkatom most mégsincs a hasamon semmi.Este lefekvés előtt szoktam bekenni mert lassan szívódikbe.Nagyon jó puha tapintású lett a pocakom.Azt a másikat viszont nem ismerem.

22hkm

2010. jún. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia! én Johnson&Johnson aloe verás babaolajat használok, eddig semmi csík nincs :-)

24h km

2010. jún. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
DM-ből Babylove masszázsolajat.
2010. jún. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat es jo babavarast, babazast!
2010. jún. 24. 07:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!