Ciszta mellett baba?

Figyelt kérdés
Missed ab mutetem volt oktoberben. 6 hetes kontrollon egy 6 cm-es cisztat lattott az orvosom, aki azt mondta a veteles miatt alakulhatott ki, a kovetkezo menstruacioval elmulik. 1 honap mulva kell mennem ismet kontrollra. Volt itt olyan aki ciszta mellett esett teherbe? Nem veszelyes a babara?
2020. dec. 22. 19:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 18eves korom ota van cisztam,hol felszivodik hol viszajon,viszont csak kicsi.

Moat vagyok 26éves első kisbabánkat várjuk,21.hétben vagyunk😊

A doki azt mondta nem árt a picinek

2020. dec. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem pontosan értem a kérdésed, most nem hiszed, hogy a ciszta a vetélés eredménye vagy azt reméled, hogy a ciszta mellett a vetélést követő hónapban megfogansz?

Simán lehet ciszta a vetélésből, hiszen a ciszta általában az, hogy a szervezet betokoz valamit, hogy ilyen módon eltávolítsa azt önmagából, amihez általában a menstruációt használja fel. A vetélés pedig bőven hagyhat bent "idegen" anyagot, amitől szeretne megszabadulni a test.

Ha az a kérdés, hogy lehet-e ciszta mellett foganni, azt is lehet, csak nem kifejezetten rögtön a vetélést követően. Lásd azokat, akik pcos mellett fogannak.

2020. dec. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!