Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Erdeklodnek felnem szivodo...

Erdeklodnek felnem szivodo ciszta terhesseg eseten befolyasolja a babat? Nem mulik el sajnos semmire mutetet nem szeretnek. De babat igen tartok a 9 honaptol. Esetleg valaki aki ciszta mellett hordott ki egy terhesseget kerem irjatok

Figyelt kérdés

2017. aug. 21. 12:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem válláld be a műtétet amíg nem lesz rosszabb. Nekem egy petefészkem bánta arról nem beszélve,hogy majdnem az életembe került mert megcsavarodott miatta a petevezeték a petefészek pedig elrepedezett és vérzett. Eszméletlen fájdalom volt,járni sem bírtam. Nem tudtam róla,hogy cisztám van hiszem semmi jele nem volt előtte. Szerintem jobban jársz ha megműtik.
2017. aug. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
45%
A ciszta gondolom a petevezetekben van, a baba meg a mehedben, semmi kozuk egymashoz.
2017. aug. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sokféle ciszta van. Van ami magától felszívódik, gyakran észre sem venni, van ami elég makacs, és hormonzavart is okozhat (mint például nekem), az például a teherbeesést is gátolja. Itt senki nem tudja neked megmondani, nálad mi lenne ha terhes lennél. Én kivetetném inkább a helyedben.
2017. aug. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!