Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 hete megjött de 2 napja már...

1 hete megjött de 2 napja már elmúlt. Párommal mindig együtt vagyunk. Védekezés nélkül. De nem megy el bennem még. De nem tudom ma iszonyatosan gyengenek es faradtnak erzem magam, hanyingerem van es szedulgetek egy kicsit kicsit. Lehetseges?

Figyelt kérdés
De mivel rendesen megjott es el is mult en ketlem szerintetek?
2020. dec. 23. 17:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%

Kevés is elég, ráadásul az előváladékban is lehetnek kóbor sejtek.

Kicsit jobban kellene tájékozódni embertanból.

2020. dec. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Tajekozott vagyok. De egyszeruen lehetetlennek tartom.
2020. dec. 23. 17:16
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
Ha nem akartok gyereket akkor védekezzetek. A megszakítás az nme védekezés
2020. dec. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Utolso ez nekem sehogy sem segit
2020. dec. 23. 17:54
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
De segít. Mert legközelebb legalább nem leszel ekkora balf@sz.
2020. dec. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%
Ha nem akarsz gyereket miert nem bírsz védekezni ????? Szerencséd hogy van abortusz !! Jó nagy idióta vagy ! Mennyi idős vagy ? 15??
2020. dec. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
36%

Hol írta, hogy nem akar gyereket?


Kérdező, menstruáció alatt is teherbe lehet esni. Nyilván ha ez megtörténik, nem fog hirtelen egyik pillanatról a másikra elmúlni a mensi.

2020. dec. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha már vannak terhességi tünetek, azt a teszt is kimutatja, szóval ha gyanakodsz, akkor hajrá. De amikor azok a történetek vannak, hogy "terhes voltam, de megjött" akkor az az esetek 99,99%-ban azt jelenti, hogy akkoriban, amikor véreznie kellett volna, volt három csepp vér a wc-papíron pisilés után, de egyébként ennyi. Szóval én elég nagy esélyt adnék neki, hogy nem vagy terhes. Ha gyereket akartok, akkor csináljátok rendesen, ha nem akartok, akkor meg védekezzetek normálisan.
2020. dec. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

20 évesek vagyunk.

Szeretnénk babát. De még picit várnánk vele. De már nem kell sok hogy meglegyen az anyagi hozzá. :) Köszi hetes. Csak már kicsit be vagyok zsongva. Eredetileg 5 hónap múlva akarunk baba projektbe vágni.

2020. dec. 23. 19:34
 10/13 anonim ***** válasza:
46%
20 évesen még nagyon korai
2020. dec. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!