Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Övsömör hatással lehet esetleg...

Övsömör hatással lehet esetleg a havi vérzés kimaradására vagy fordítva? Valakinek esetleg személyes tapasztalata ? Negatív teszt!

Figyelt kérdés
2020. dec. 28. 21:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem sose volt rá hatással, akkor sem amikor egyszer nagyon durván betámadott és hónapokig újra és újra kijött illetve tulajdonképpen sose múlt el teljesen mire újra fellángolt. Ez kb 15 éve volt, fiatal felnőtt koromban. Egyébként akkor diagnosztizáltak hogy ez zoster, nem sima herpesz (az arcomon van, nem a törzsemen ami az övsömör általános helye).

Egészen addig abban a hitben éltem hogy a sima herpes simplex ajakherpeszem van, csak éppen pár centivel odébb. De az mindig is furcsa volt az aciklovir krémek nem hatnak rá (penciklovir igen, pl Telviran).

Na a lényeg, azokban a hónapokban is teljesen normális ciklusaim voltak.

Pár évvel később kijött a terhességem kb. 10 hetében, de nagyon enyhe volt. Majd pont 1 évre rá, amikor 5-6 hónapos volt a kisfiam és még szoptattam. Nem kapott tőlem bárányhimlőt (egyébként soha az életben nem fertőztem meg senkit!)

Azóta, már 7 éve, nem jött ki újra.

2020. dec. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!