Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudnátok személyes tapasztalat...

Tudnátok személyes tapasztalatot írni az Aviva tornával kapcsolatosan? Segített teherbe esni? Negatív tapasztalat is érdekel.

Figyelt kérdés
2017. máj. 5. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb barárnőm a második gyereke előtt elkezdett járni rá, mert már az elsőnél is nehézségek voltak. Egyből sikerült teherbe esnie. Nem biztos, hogy pont ettől, de ő úgy gondolja, hogy valószínűleg igen.
2017. máj. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én 9 év után abbahagytam a fogamzásgátló szedését, mert babát szerettünk volna a férjemmel. Eleinte minden más természetes dologgal próbálkoztam annak érdekében, hogy helyreálljon a hormonháztartásom (barátcserje, cickafarkfű-, palástfű tea, a terhes vitamint elkezdtem szedni, maca por, D vitamin és sorolhatnám...) Aztán 4 hónap után felfedeztem az avivát, amit könyvből sajátítottam el. Első hónapban túl lelkes voltam, majdnem minden nap csináltam, de ennek a hónapnak sem lett eredménye, a következő hónapban pedig nagyjából az előírtak szerint végeztem a gyakorlatokat (egy héten kb. 1-2 alkalommal az alaptornát és kb. 1-2 alkalommal az ovulációsat. A tornát kiegészítettem a mastodynon cseppekkel) Peteérésig így tornáztam, utána már csak egyszer könnyítetten az alaptornát csináltam meg és a hónap végén ott volt a kezemben a teszt két csíkkal. Azóta már a kislányom a pocakomban szépen nő és minden rendben van. Nem tudom mi volt nálam végül a hatásos, de én az avivát mondanám, így egy próbát mindenképpen megér.
2017. máj. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Köszönöm szépen, hogy írtál:)

Gratulálok a babához!:)


Pár napja elvégeztem az alaptanfolyamot, ma kezdem itthon begyakorolni.

A tanfolyamon 18 gyakorlatot tanítottak meg.

Melyik az ovulávciós torna? A könyvet én is megvettem, de csak az I kötetet, az lehet a második kötetbrn van leírva?

2017. máj. 21. 09:17
 4/5 anonim válasza:

Köszönöm szépen! :)

Igen a II. kötetben van az ovulációs torna, bár azt mondják elég fél év után elkezdeni, mert addig biztos hat a 18 alapgyakorlat is. Na én ezt nem vártam meg, egyből csináltam azt is, sőt ezeket a gyakorlatokat jobban is szerettem. De nem akarok okosabb lenni, mint a képzett oktatók.

2017. máj. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

Akkor megveszem azt a kötetet is.

2017. máj. 21. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!