Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Kaáli Reprodukciós Intézetrő...

Bettina1994 kérdése:

A Kaáli Reprodukciós Intézetről valakinek van személyes tapasztalata?

Figyelt kérdés
5 vetélésen vagyok túl és most szeretnénk a férjemmel belevágni a lombikbébi programba mert az orvosok szerint nincs más esélyünk. Valakinek van személyes tapasztalata? Melyik orvos a legjobb? El vagyok keseredve hogy ide jutottunk de nem szeretném feladni az álmunkat hogy egyszer gyermekünk lehessen. Minden hasznos információnak nagyon örülnék. Köszönöm.
2019. szept. 26. 12:48
 1/4 VeDi84 ***** válasza:

Szia!

Budapestivel van személyes tapasztalatom. Viszont egy valamit nem értek: 5 vetélésed volt, vagyis teherbe tudsz esni. Mire alapozzák, hogy csak lombik lehet?

Visszatérve a kérdésedre, én inkább másik intézetet keresnék, esetleg a SOTE után érdeklődnék.

2019. szept. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ. Az orvos azt mondta hogy azért ajánlja a lombikot mert ott kaphatnám meg a megfelelő hormonkezelést amivel a magzat megmaradhatna mert cukorbetegként sajnos nem marad meg a terhességem.
2019. szept. 26. 15:48
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Bődületes! És nem tud senki megfelelő kezelést a cukorbetegségedre? Számomra ez teljesen hihetetlen. Én a helyedben inkább addig mennék, amíg azt helyre nem teszi valaki, mert a lombik sem a pénztárcádat, sem a lelkedet nem kíméli. Én nem gondolnám, hogy az, hogy stimulálnak, megoldás lenne a problémádra. Szerintem kérj egy másodvéleményt másik orvostól, vagy keress egy endokrinológust.
2019. szept. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy óriási baromság! Számodra nem a lombik a megoldás. Hisz teherbe tudsz esni. Azt kéne kivizsgálni, mi az oka a vetéléseknek. Mert nem biztos, hogy a cukorbetegséged.Rengetegen vagyunk cukorbetegek, inzulinrezisztensek, mégis ki tudunk hordani egy terhességet. Más lesz az oka a vetéléseidnek, ezt kéne kivizsgálni. Emiatt érdemes felkeresni egy meddőségi klinikát. De nem azért, hogy lombikozzatok....
2020. nov. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!