Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van esély a teherbeesésre? Ov...

Van esély a teherbeesésre? Ovuláció utáni tűnetek

Figyelt kérdés

20án volt ovulációm, az nap,másnap és harmadnap is voltunk együtt 2x is.

Utanna is,de ezeken a napokon volt a teherbeesés esély magasabb a naptáram szerint.


9.napja: ma volt alhasi fájdalmam

A melleim 3 napja konkrétan szakadnak le annyira fájnak

Megvagyok puffadva és fejfájassal kelek és fekszek ( ez napközbe van hogy megszünik)

Mintha a mellbimbóm picit sötétebb lenne ... bár nem lepne meg ha ezt már beképzelem. Nagyon várjuk a babát. De a teszt még kicsit korai.

7 nap van a menstruációmig.



2020. dec. 28. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezek mind inkább menstruáció előtti tünetek. A fejfájás lehet az idő miatt is...nem tudom mennyire vagy érzékeny rá. Ha terhesség miatt fájna a melled az csak később jelentkezne. Ha terhes is leszel (drukkolok) akkor még javában folyik a beágyazódás és nem lehetnek tüneteid.
2020. dec. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Menstruáció előtt legfeljebb 4-5 nappal előtte szokott fájni. De mar 3 napja fáj es még mindig van 7 nap. Ez volt gyanús. A hasam is csak akkor szokott fájni. Lehet ez egy ilyen ciklus is
2020. dec. 28. 22:24
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó tanács: ne figyeld magad, és ne éld bele magad az ilyen-olyan tünetekbe. Tudom milyen ez, én is így vagyok. Nekem pl. sosem fájt a mellem ovu után, egyszer elkezdett, persze azt hittem, most tuti terhes vagyok. Nem egy ilyen volt, és sosem voltam terhes. ezek PMS tünetek egyelőre, egy héttel menzesz előtt még sehogy sem lehetnek terhességi tünetek.
2020. dec. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne csak ovukor és utána legyetek együtt, hanem előtte is kétnaponta ha van lehetőségetek. A spermiumok napokat is eléldegélnek a petesejtre várva, de ha csak ovukor meg utána vagytok egyutt még le is késhetitek ha nem érbek oda időben a spermiumok.
2020. dec. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!