Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megesett valakivel már, hogy...

Megesett valakivel már, hogy menszesz előtt kijöttek a pattanások rajta, de mégse jött meg neki, hanem baba lett?

Figyelt kérdés

Bocsi ha valahol fent van, nem találtam

Csak érdekelne valaki járt e úgy, hogy pattanás ki jött rajta menszesz előtt pár nappal de végül nem jött meg neki? Akar tervezett volt akar nem.



2020. dec. 30. 18:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig pattanásos leszek mensi előtt. Akkor is így volt. Már le is mondtam a babáról, de nem jött meg.

De a pattanások végig kísértek terhesség/szoptatás alatt.

Soha olyam ronda nem volt a bőröm mint akkor

2020. dec. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Tehát neked is kijött a pati, pedig kiderült végül babas vagy igaz?

Egy kicsit most megorultem. Ma ki jött egy és mondtam hogy na készül a szervezetem a hétvégi mensire. De hátha nem!

2020. dec. 30. 19:06
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Első terhességnél ugyanolyan pattanásos voltam, mint máskor is szoktam. Másodiknál csak elvétve volt 1-2.
2020. dec. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Majdnem a terhességem feléig kijöttek a pattanások minden hónapban, mikor meg kellett volna jönnie.
2020. dec. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%

Terhesség előtt ugyanúgy van pms állapot. Ugyanazok a hormonok okozzák a megvastagodott méhnyálkahártyát mibe a zigóta ágyazódik, mint a pattanásokat, mellfeszülést stb.

Nekem is volt mindig is ilyen pms tünetem mint a pattanások, terhesség előtt is.

2020. dec. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

Igen utolsó kicsit utána néztem és így van. Emlékszik a szervezetünk mikor “kene” meg jönnie.

2020. dec. 30. 21:33
 7/8 anonim ***** válasza:
75%

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher..


Ma már a második ilyen kérdést teszed ki. A koraterhességnek SEMMI tünete nincs általában. Komolyan már ott tartunk, hogy egy pattanás babát jelent? Nem szoktam bunkó lenni, ne haragudj, de már beteges ami itt megy...🤦‍♀️🤦‍♀️

2020. dec. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ha zavar ne nézd. De ki mondta én raktam ki?🙀🙀
2020. dec. 30. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!